Gözaltı Işık Dolgusu ile Morluklar Gider mi?

179 görüntülenmeGözaltı Dolgusu
0
1 Yorum

Merhaba, 22 yaşındayım, çocukluğumdan beri gözlerimin altındaki mor görünümde rahatsız oluyorum. Makyaj yaparak olabildiğince kapatmaya çalışıyorum ama kapatıcı uygulayarak günü kurtarmaya çalışmaktan çok sıkıldım. Gözaltındaki bu morluklar için ışık dolgusu yapılabildiğini öğrendim ama güvenemiyorum da.  Gözaltı ışık dolgusu ile gerçekten morluklar gider mi?

admin yorumlandı

Merhaba, birçok kişi gözaltındaki halkalanmadan, şişlikten ve morluktan rahatsızlık duyar. Ancak günümüz teknolojisinin bize sunduğu imkanlar sayesinde bunlar artık sorun olmaktan çıkmıştır. Kişilerin gözaltında estetik olmayan bir görünüme yol açan gözaltı morlukları vb. için özel olarak tasarlanmış olan gözaltı ışık dolgusu sayesinde hem gözaltında hem de göz çevresinde ışıl ışıl bir görünüm yakalamak oldukça kolay. Çünkü gözaltı ışık dolgusu sadece gözaltı morlukları için değil aynı zamanda gözaltı torbalanmaları ve göz çevresi kırışıklıkları için de çok sık kullanılan bir estetik uygulamadır. İşlemde öncelikle göz çevreniz sterilize edilir ve lokal anestezi yöntemiyle gözaltı uyuşturulur ve bu sayede işlem boyunca kişi bir şey hissetmez. Uygulamanın yapılma amacı işlem yapılan bölgede aydınlık bir görünüm yakalamaktır. Bu nedenle hyaluronik asit bazlı dolgu maddesi minik kanüller aracılığıyla çok yavaş bir şekilde gözaltına enjekte edilir. Gözaltında işlenilen görünüme ulaşıldığında işlem tamamlanır. Gözaltındaki morlukların giderilmesinde etkili olan dolgu içinde yer alan protein, vitamin, aminoasit ve antioksidanlardır.

0

Doktor hanım merhaba, gözaltı ışık dolgusunun hangi sorunlar için kullanıldığını öğrenmek istiyordum. Benim  göz altımda morluklar var, sizce gözaltı ışık dolgusu yaptırsam göz altımdaki morluklar gider mi?

0

Merhaba, gözaltım oldukça mor bir görüntüye sahip. Makyajla kapattığım zaman bile görüntüsü tam anlamıyla düzelmiyor.  Bu morluklarıma gözaltı ışık dolgusu yaptırmak istiyorum. Gözaltı ışık dolgusunun morluklara etkisi nedir, gözaltı şık dolgusu morlukları nasıl giderir?  Bana biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.

0

Hocam iyi günler, gözaltı ışık dolgusu yaptırmak istiyorum ama bu yöntem benim için uygun mu değil mi bilmiyorum. Benim sorunum göz altımdaki morluklar, ne yaptıysam gideremiyorum. Gözaltı ışık dolgusu yaptırsam morluklarım gider mi?

0

Merhaba hocam, benim gözaltım biraz sorunlu, maalesef mor bir görünüme sahip. Bu görüntüde beni çok rahatsız ediyor, aynaya bakmak bile istemiyorum. Bir arkadaşım gözaltı ışık dolgusundan bahsetti, sanırım gözaltı morluklarının tedavisinde kullanılabiliyormuş. Gerçekten gözaltı ışık dolgusu morlukları giderir mi?

admin yorumlandı

Merhaba, gözaltı ışık dolgusu uygulaması ile hem gözaltındaki morluklara hem gözaltındaki torbalara hem de göz çevresindeki kırışıklıklara müdahale edebiliyoruz. Gözaltı ışık dolgusunda göz çevresindeki sorunlu alana minik kanüller yardımıyla hyaluronik asit bazlı dolgu maddesini uyguluyoruz. Gözaltı ışık dolgusunda kullanılan dolgu maddesi vücudun diğer bölgelerinde kullanılan dolgu maddelerinde farklıdır. Gözaltında kullanılmak için özel olarak üretilir, yapısı daha ince olduğu için dağılmaya daha müsaittir. İçinde yer alan zengin mineral, protein ve antioksidanlar sayesinde gözaltına hızlı bir şekilde etki eder ve aydınlık bir görünüm sağlar. İşlem yapıldıktan hemen sonra gözaltında gözle görülebilir bir sonuç ortaya çıkar. Gözaltı ışık dolgusunun etkisi yaklaşık olarak 1,5 2 yıl devam eder.

Scroll To Top