Kırışıklık Tedavisi

H-100 Aşısı

h 100 aşısı

h 100 aşısıH-100 Aşısı nedir?

H100 Aşısı cildin kaybettiği ve kırışıklıklara sebep olan nem kapasitesini arttırarak cildin üretmeyi bıraktığı vitaminleri tekrar cilde kazandırır. Ciltteki hasara bağlı tüm eksikliklerini gidererek tekrar parlak ve taze bir görünüme kavuşturulur. 

Cildin zamanla kaybettiği nem sıkılaşma ve parlaklığı H-100 aşısı ile ameliyatsız sağlayan cilt gençleştirme tedavisidir. Günümüzde gençleştirme aşıları son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir.

H-100 Aşısı nasıl uygulanır?

Cildin alt tabakasına uygulanan H-100 aşısıyla cildin yaşlanmayla oluşturduğu eksikleri tamamlayabilecek bir karışımdır. Cildin zamanla kaybettiği mineral aminoasit vitamin gibi yapı taşlarını tekrar geri kazandırır.

Cildin alt tabakasına hazır olarak verilen enzimler uygulama olarak daha ilk seansta direk etki göstermektedir. Gençleştirme tedavisi olarak %85 başarı sağlamaktadır.

H-100 aşı uygulaması 3-4 haftalık zaman periyotlarında 2-3 seans olarak uygulanabilir. Ameliyatsız risksiz ve güvenilir bir işlemdir. En çok tercih edilme sebeplerinden biri ise hem komplikasyonların oluşmaması hem de işlemin ilk seansındaki mucizevi etkisidir.

H-100 gençlik aşısının içeriğindeki bileşenleri sıralamak gerekirse;

 • Mannitol
 • Pentapeptide-18
 • DMAE
 • Aminoasitler
 • Hyaluronik asit
 • Mineraller
 • B1 ve B16 vitaminleri
 • Organik silika
 • Hexapeptide-8
 • Pro  Collagen Peptide

Gibi çoğu vitamin, mineral, peptide ve asitlerin muhteşem karışımıdır.

Uygulama esnasında herhangi bir acı hissedilmez. Ayrıca uygulanacak bölge için talep edildiği takdirde aneztetik kremler uygulanarak işlem sağlanır.

Anestezisinin etki etmesi için 10-15 dakika kadar beklenirken antiseptik içerikli solüsyonlarla cilt temizlenir ve aşıya hazır hale getirilir. Ardından işlem 30-45 dk’lık bir zamanda güvenle uygulanır.

H-100 Aşısı ne işe yarar?

Cildin içerisindeki alt katmanlarında doğuştan itibaren cildin nemli sağlıklı sıkı görünümünü sağlayan mineraller ve enzimler bulunmaktadır. Bu minerallerin zamanla kaybolmasıyla cilt olması gerekenden sarkık nemsiz ve cansız görünür. 

Cildin kaybettiği nem dengesini canlılığını ve en önemlisi de sıkılaşma etkisini H-100 aşısıyla sadece ilk seansta bile kazandığını fark edebilirsiniz. Cildin solan görüntüsünün yerine anti-aging etkisi vererek cildi genç bir görünüme kavuşturulur.

H-100 aşısını gençleştirme aşı takvimlerinde sıkça görmekteyiz. Cildi yukarı toparlamasıyla bilinen botoks işlemleriyle kaybolmada zorluk yaşanan kırışıklıkların H-100 aşısı ile kaybolduğunu görebilirsiniz.

H-100 aşısı cildi dengeleyen vitamin mineral ve kolajen bileşenlerinin enjekte edilmesiyle yaklaşık 30-45 dk gibi bir zaman diliminde işlem kolaylıkla sağlanır. Genç cildin içerdiği tüm bileşenleri alan cilt alt katmanları aynı gençlik zamanlarındaki canlılığına kolayca kavuşur.

İnsan derisi zaman içerisinde elastikiyet ve nem kaybına uğrar. Dışarıdan takviye edilmesiyle kaybedilen bağ dokusu ve kollajen yapısı H-100 aşısıyla cilde tekrar kazandırılır.

H-100 Aşısı hangi alanlara uygulanır?

H-100 aşısı vücudumuzun belirli bölgelerine kolaylıkla uygulanabilir;

 • Yüz bölgesi
 • Eller
 • Boyun ve gıdı bölgesi
 • Dekolte bölgesi
 • Göz çevresi

gibi bölgelerimizde işlem sağlanır sağlanmaz ilk seansta bile etkisini göstermektedir.

H-100 Aşısı uygulamasının avantajları nelerdir?

H-100 Aşısı cilde uygulandığı andan itibaren etki eden bileşenlere sahiptir. 15 gün sonrasında tam manasıyla enjekte edilen bileşenlerin cilde kattığı farkı gözle görülür şekilde gözlemlenir.

H-100 Aşısı cilde toplam 3-4 seansta uygulanır. Başarı cildin durumuna yaşına ve uygulama amacına göre değişikler gösterebilmektedir.

İşlem uygulandıktan sonra içeriğindeki hyaluronik asit ile cildin onarımı sağlanır. Görünen mat ve soluk görüntü kaybolur. Yüz dokusunun sıkılaşması çok net bir şekilde sağlanarak sarkmaların önüne geçilir.

H-100 Aşısıyla yaşlı belirtileri oluşturan cilt üzerindeki kırışıklıklar ve mimik çizgilerinin görünümü azalır. Cildin hem nem dengesi tekrar sağlanır hem de elastikiyeti artar.

Cildin canlı ve sağlıklı görünümü cildinizin nem dengesine bağlıdır. H-100 Aşısı sayesinde deri su tutarak nemlendirmeyi artırarak dokuların onarımını sağlar.

H-100 Aşısı içerisindeki mineraller derinin içerisindeki deformasyon durumunu yapılandırarak yaşlanma sürecinin gecikmesine yardımcı olur.

H-100 gençlik aşısı bir cilt gençleştirme kokteylidir. Bu kokteylin içerisindeki antioksidanlar kırışıkları açma etkisine sahiptir. Aşılama sayesinde yüzdeki ifadenizi gençleştirir.

Cildin soluk ve mat görüntüsüne enjekte edilen kolajen ve elastik fibriller derinin  tonunu canlandırarak parlak ve canlı görünmesini sağlar. Ciltteki ton farkını eşitlemektedir.

               “Cildinizin gençliğine geri dönüşüm hikayesi H-100 Aşısı ile mümkün”

H-100 Aşısı uygulaması sonrası merak edilen etkiler nelerdir?

H-100 Aşısı zengin ve doğal içeriklerin enjekte edildikten 6 ay sonrasında istenildiğinde tekrar yeniletme işlemi yapılabilir. İşlemin cerrahi veya lokal anestezi gibi durumlar gerektirmediğinden riskleri bulunmamaktadır.

H-100 gençlik aşısını uygularken başarıyı elde edilmesinin en büyük faktörü uygulayacak hekiminizin deneyimli ve güvenilir olmasından başlar.

Ellerimiz ilk görünüşte dikkat çeken ve en çok kullandığımız bölgemizdir. Ellerin güzel ve bakımlı olması adına gerginliğini korumak için H-100 aşılama çok etkili bir uygulamadır.

H-100 aşılama uygulamasını yaşlanma belirtisi oluşan ve buna meydan okumak isteyen tüm bay ve bayanlar bu yöntemi rahatlıkla uygulayabilir.

İşlem sonrasında birkaç saat güneş ile temas edilmesinden kaçınmak gerekir. Bol bol su tüketimi enjekte edilen bileşenlerin etki hızını arttırma hususunda önemli bir noktadır.

İlk birkaç gün makyaj ve kapatıcı uygulanmaması cildinize işlem uygulandığı için oluşabilecek mikrobik risklerin önüne geçmek adına tavsiye edilir.

Cilt alt katmanlarına direkt olarak enjekte edilen aşı yüzde daha aydınlık bir ifade oluşturur. Cilt üzerinde leke oluşumlarına karşı koruma sağlar.

Boyun bölgemizde uyuma şekillerinden yada güneş ışınlarına fazla maruz kalmasından kaynaklı dekolte bölgemizde derin kırışıklıklar oluşabilmektedir. Bu kırışıklar için H-100 aşısı çok net başarı sağlayan bir uygulama alanıdır. 

Cerrahi işlem olmayan H-100 aşılama uygulamasında ameliyat sonrası ve öncesi hazırlık süreci gerektirmemesi sizleri gün içerisinde gidip yaptırabileceğiniz pratiklikte işlem konforu sağlamaktadır.

H-100 aşılama uygulamasını,

 • Kan pıhtılaşması ile ilgili sorunu olanlar 
 • Kanser hastaları 
 • Yüz felci geçirmiş olan kişiler 
 • Şeker hastaları 
 • Kalp hastaları 
 • Hamileler ve emzirme döneminde olanlar 
 • Prekanseroz cilt lezyonu olanlar 
 • Herpes problemi olanlar

rahatsızlıkları nedeniyle yaptırılmaması önerilir.

Teknikler tamamen uygulama öncesi deneyimli hekiminizle muayene esnasında istenilen görüntüye kadar verirken belirlenir. İşlemin mucizevi etkisinin en büyük faktörü güvenilir bir hekim tarafından tercih edilmesidir.

Medikal estetik uzmanları tarafından cildin analizi gerçekleştirilmelidir. Uzman hekiminizden aldığınız öneriler ve muayene sırasında bu doğrultuda güvenle işlem uygulanabilir.

H100 Aşısı Fiyatları?

H 100 aşı uygulaması için cildin kaybettiği canlılık matlık ve sarkma durumuna kırışıklıkların mevcut derinliği uygulanacak ünite miktarına ve diğer bölgelerle birleştirip birleştirilemeyeceğine göre belirlenir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle sizlerde hayal ettiğiniz sıkı bir görünüme kavuşmak isterseniz. 

H100 Aşısıyla ;

Sizlerde parlak genç ve  ve sağlıklı bir cilde sahip olmak adına yan etkisiz acısız ağrısız şekilde üstelik alanında uzman, profesyonel, güvenilir bir kadro yardımı ile H 100 Aşısının fiyatları hakkında bilgi almak için hemen +90 212 241 46 24 noyu arayarak Quartz kliniğe ulaşın veya www.quartzclinique.com adresi üzerinden randevunuzu planlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir