Kırışıklık Tedavisi

Mezoterapi

mezoterapi

Mezoterapi saç sorunlarından, inatçı selülitlerden, çatlaklardan, kırışıklıklardan ve çizgilerden kurtulmakta sorun yaşıyorsanız ve cerrahi müdahale konusunda endişeleriniz varsa, aradığınız tedavi yöntemi olabilir. Erkeklerin ve kadınların minimum riskle istedikleri sonuçları elde etmelerine yardımcı olan kapsamlı mezoterapi kombinlenebilir tedaviler desteği ile hizmet vermektedir. 

Mezoterapi nedir ve nasıl uygulanır?

Mezoterapi, uygulanacak bölgeye birkaç küçük enjeksiyonla yapılır. Bu enjeksiyonlarda, tedavi bölgesinden sorunu azaltmak için tasarlanmış ilaçlar, vitaminler ve doğal özlerin bir kombinasyonu bulunur.

Mezoterapi ile geleneksel zayıflama uygulamaları arasındaki temel fark selülittir. Mezoterapinin zor, vücuda şekil vermeyen selüliti hedeflediği ve ortadan kaldırdığı kanıtlanmıştır.

Bazı mezoterapi enjeksiyonları cilt sıkılaştırma için bile onaylanmıştır , yani cildin birçok alanında birçok sebeple etkiye sahiptir.

Mezoterapi randevuları kısa ve neredeyse ağrısızdır. Prosedüre dahil olan iğneler çok küçük olduğu için çoğu hasta sadece hafif bir batma hissi bildirir. Kişisel tercihinize bağlı olarak işlemden önce cilde uyuşturucu krem ​​sürülebilir.

Tipik bir mezoterapi tedavi planı, tutarlı sonuçlar sağlayan ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde planlanabilir birden fazla seanstan oluşabilir.

Mezoterapiyi herkes uygulatabilir mi?

Bu prosedür hamile kadınlar, emziren anneler, obez hastalar için kullanılmaz; veya diyabet, otoimmün hastalıkları, vasküler komplikasyonları veya her türlü enfeksiyonu olan kişiler. 

Mezoterapinin yan etkisi var mıdır?

Enjeksiyonlardan kaynaklanan kısa vadeli yan etkiler geçicidir ve gerektiğinde tedavi edilen alanda hafif morarma, ağrı ve şişlik içerebilir.

Mezoterapi benim için uygun mu?

Mezoterapi, birçok hasta için mükemmel bir seçenektir çünkü herhangi bir kesi veya iyileşme süresi gerektirmez. Bu nedenle, daha geleneksel tedavi seçeneklerinden kaçınmak isteyen ve rejeneratif tekniklerin neler başarabileceği konusunda gerçekçi beklentileri olan hastalar için en iyi sonucu verir.

Mezoterapinin Faydaları Nelerdir?

  • Hızlı tedavi seansları
  • Düşük riskler
  • Özelleştirilebilirlik

Mezoterapi Prosedürü

En iyi sonuçlar için, kozmetik hedeflerinize ulaşmak için düzenli mezoterapi tedavilerinden oluşan bir tedavi planı öneriyoruz. Mezoterapi vücudunuzun doğal işlevleriyle çalıştığından, sonuçları görmek her tedaviden sonra haftalar alabilir. Tedavilerin sayısı ve sıklığı hedeflerinize ve tedavi alanlarınıza bağlı olabilir, bu nedenle doktorunuz konsültasyon sırasında sizin için doğru mezoterapi planını hazırlayacaktır.

Mezoterapi  tedaviniz için bir danışmanlık planlayın!

Mezoterapi, rejeneratif tedavilerde en iyisini arayan hastalar için mükemmel bir seçenektir. Başlamak için Quartz Polikliniği +905424647433 nolu telefon numarasından arayarak bir randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir