Dolgu Uygulamaları

G- Shot Dolgusu

G- Shot Dolgusu

G- Shot DolgusuSeks hayatını daha aktif ve mutlu yaşamak isteyen kadınlar tarafından tercih edilen G Shot, alınan hazzı arttırmak için uygulanan bir medikal tedavidir.

G- Shot Dolgusu nedir?

G- Shot (G noktası) olarak da bilinen kadınların vücudunda cinsel organın da bulunan bölgedir. Bu bölge vajinada yer almaktadır. Vajinal orgazmı sağlayan g noktası olarak bilinir. Orgazm aşısı ismiyle yaygınlaşmıştır. G noktası bölgesine özel içerikli dolgular uygulanarak bu bölgenin hassaslığı arttırılır. 

  • G Noktası Büyütme İşlemi Nedir?

Kadınların vajinalarında bulunan özel bir bölge olan g noktası büyütme işlemi ameliyat şeklinde cerrahi müdahale gerektirmeyen bir işlemdir.

Kolay bir uygulama olan ve deri içine kolajen enjekte işlemi ile basitçe büyütülebiliyor. Görsel şıklık sağlanırken hem de cinsel ilişki esnasında duyarlılığı artırmasıyla daha tatminkar etkiler yaratmaktadır.

Günümüzde cinsellikle ilgili makalelerde mutluluk noktası olarak geçen G noktası cinsel hayat adına çok önemli bir noktadır. Kadın olarak vücuttaki en önemli nokta olan G noktası dolgusu (G shot ) bu manada büyük önem taşımaktadır.

G noktası büyütme işlemi “G shot “olarak” G noktasının büyütme işlemi olarak da bilinmektedir.

G- Shot Dolgusu nasıl uygulanır?

G Shot dolgu uygulaması cerrahi bir hazırlık gerektirmez. Uzmanınızın muayenesinin ardından işlem basitçe sağlanmaktadır. Özel bölge estetiği ve bu kadar önemli bir işlem için elbette ki deneyim ve uzmanlık gerekmektedir.

G shot bölgesine dolgu enjeksiyonu ile uygulanan kısa süreli bir işlemdir. Ameliyat gibi genel anesteziye ihtiyaç yoktur. Bölgenin çevresine lokal anestezi ile uyuşturma sağlanır. İşlem sırasında kesinlikle ağrı ve acı gibi hisler oluşturmaz. Uygulama yaklaşık 1-2 dk kadar sürmektedir.

Uygulama öncesi ve sonrası için günlük planlarınıza engel olan bir durum oluşmaz. İşlem ardından günlük yaşamınıza hemen dönebilir dinlenme gerektirmez.

G shot dolgusu istenildiği takdirde tekrarlanabilir. Tekrarlanmasının herhangi bir yan etkisi ve sakıncası bulunmamaktadır.

  • G- Shot Dolgusu neden tercih edilir?

Kadın olarak G shot noktası vücudumuzda vajinal duyarlılık açısından rahatsızlık oluşturabilen bölgelerden biridir. 

G-shot  dolgu enjeksiyonları kozmetik jinekoloji içindeki işlemler arasında yer almaktadır. Genel olarak niçin uygulanır sıralamak gerekirse;

  • Cinsel hazzı ve duyarlılığı arttırmak
  • Orgazm duygusunu arttırma
  • Sağlıklı bir cinsel yaşam isteyen diğer genital estetik işlemlerine ek tamamlayıcı etki 

adına günümüzde en çok tercih edilme nedenleridir.

Anne olduktan sonra vücutta doğum kaynaklı ya da zamanla oluşabilen kaybolan form ve deformasyon durumlarında da duyarsızlık oluşabildiği için tercih sebebidir.

Cinsel ilişkiden zevk almamak partneri ile yaşanılan problemlerde bu işlem adına yaptırılma nedenlerindendir. Kadınların orgazm olamama sorunlarının tedavisi için sağlıklı bir cinsel hayat adına önemlidir.

Cinsel hayatımızda da psikolojik ve hissi tatmin karlık noktasında bu işlem en başarılı sonuçları doğurmaktadır. İşlemin tek bir enjeksiyonla çok kısa bir süre içerisinde hiçbir ön hazırlık yapılmasına ihtiyaç duyulmaması da yine bir tercih sebebidir.

Kadın olarak yapımız duygusal olarak erkeklere kıyasla çok daha fazladır. G-shot bölgesindeki pasiflik güvensizlik ve tatmin karsızlık kötü cinsel yaşamdan kaynaklı genel mutsuzluğu oluşturabilmektedir.

G noktası büyütme işlemi özellikle cinsel hazzın artışını sağlayarak orgazm duygusunu arttırma amaçları ile yapılmaktadır. Aynı zamanda cinsel yaşamında normalden daha fazla zevk almak isteyen kadınlarda yaptırabilir.

G shot büyütme işlemi ardından ülkemizdeki geri bildirimlere bakıldığında kadınların cinsel ilişki dönemlerindeki uyarılma ve orgazm duygusunu ciddi boyutta arttırdığı belirtilmiştir.

G noktası büyütme işlemi diğer genital estetik operasyonları ile beraber yapılabilir. Kadının kendine olan özgüveni artar, hem de ilişki sırasında aldığı zevk artar.

  • G- noktası büyütme işleminin etkisi ne kadar sürer?

G noktası vajina girişinin birkaç cm yukarısında bulunmaktadır. Orgazmı sağlayan ana bölgedir. G noktası büyütme işlemi ile istenilen başarılı bir dolgunluk sağlanmaktadır.

Her kadının vücudundaki yapı değişkenlik göstermektedir. G noktasının belirgin hale getirilmesi yağ enjekte etme mantığıyla uygulanan bir işlem türüdür.

İşlemi deneyimli uzman ve profesyonel bir ekiple ve dolgunun kalitesiyle alakalı olarak 1,5- 2 sene kadar etkisini devam ettirmektedir. İşlem istenildiği takdirde yenile bilinen güvenilir bir işlemdir. 

  • G shot uygulaması kimlere uygulanmaz?

G-Shot işlemi hiçbir zararı bulunmayan son derece güvenilir bir işlemdir. Ancak vajinasında tümör, enjeksiyon hastalığı, kolajen alerjisi bulunan ve kanama rahatsızlığı bulunan kadınlara uygulanmaması tavsiye edilir.

G noktası büyütme uygulama başarısı %90 olan bir işlemdir. Dermal dolgu maddesi hyaluronik asid olduğundan enfeksiyon riski taşımaz. Dolgu maddesinde FDA onayı vardır.

Kadınların çoğunda spiral bulunmaktadır. Spiral gibi doğurganlık açısından ek önem aldığınız doğum kontrol yöntemi bulunan kişiler için G-shot işlemi engel teşkil etmemektedir rahatlıkla uygulanmaktadır.

G-shot büyütme işlemi her yaş için uygulanabilen kısıtlaması olmayan bir uygulamadır. Daha çok cinsel yaşamı aktif kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

  • G shot uygulaması hemen etki eder mi?

G shot dolgusu yaklaşık birkaç dakikanızı ayırarak yaptırabileceğiniz bir işlemdir. Uygulama ardından 1-2 gün sonrasında cinsel yaşamınıza devam edebilirsiniz ve bu süreçte etki etmektedir.

Kadınların uygulamayı hem kolajen dolgu enjeksiyonuyla yaptırabilir iken, daha evvel liposuction yaptırmış ise alınan yağ dokusu G-Shot büyütmesi için uygulanabilir.

  • G shot dolgusunun olumsuz yan etkileri nelerdir?

Kadınların G noktasının daha çok uyarılması için tercih edilen G shot dolgu işlemi libosunu arttırmak isteyen kadınların ilk tercihidir. Fizyolojik olarak her kadının g noktası farklı yerlerde olabilir.

Erojen bölgeye uygulanan bu işlem konusunda uzman biri tarafından yapılacak muayene ardından klinik ortamında güvenilir bir şekilde uygulanır. İstenildiği takdirde tekrar kısıtlaması olmaksızın istenildiği kadar yaptırabilir.

Cinsel ilişki sırasında ağrılı bir birleşme durumu oluşabileceği gibi genital bölgedeki G Shot büyütme işleminin ardından daha sağlıklı bir seks hayatı mümkündür. Ayrıca işlemin hormonlarına sinir sistemine yada regl döngüsüne bir düzensizlikte sağlamaz.

G-Shot dolgunun orgazm duygusunu hiç yaşamamış kadınları başarıya ulaştırdığı gibi çok kez orgazm olabilme duyarlılığı da sağlamaktadır. G noktasına yapılacak dolgu miktarını hekiminizle birlikte belirleyebilir ve muayene ardından uygulayabilirsiniz.

İşlemi yaptırmak istediğinize karar verdikten sonra yaklaşık birkaç dakikalık bu işlem için günün kısa bir zamanınızı ayırıp işlemi güvenilirlikle aynı gün yaptırabilirsiniz.

Sadece klitoral hazdan daha fazlası için kadınsal vajinal hazzı da hissedip mutlu bir beraberlik yaşamanızı sağlar.

G shot dolgusuyla g noktanızdaki büyüme işlemiyle saniyeler içerisinde vücuda iletilip işlem ardından ayağı kalkıp günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Dünyada çok yaygın olarak tercih edilen bir uygulamadır. Ülkemizdeki başarıya ulaşmış işlem deneyimi olan hekimler tarafından tercih edilmesi büyük önem taşımaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle sizlerde hayal ettiğiniz sıkı bir görünüme kavuşmak isterseniz. 

G Shot dolgusu Fiyatları?

Sizlerde kadın olarak tatminsizlik duygusundan sıyrılıp sağlıklı bir cinsellik yaşamak adına yan etkisiz acısız ağrısız şekilde üstelik alanında uzman, profesyonel, güvenilir bir kadro yardımı ile G Shot dolgusu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen +90 212 241 46 24 no’yu arayarak Quartz kliniğe ulaşın veya www.quartzclinique.com adresi üzerinden randevunuzu planlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir