Kırışıklık Tedavisi

Dermapen

dermapen

blankCildin kendi iyileştirici özelliklerini kullanarak cilde hacim kazandırdığınızı ve yenilendiğinizi hayal edin. Ciltte kontrollü mikro kanallar “minimal delikler” oluşturan bir el cihazında mikro iğneler kullanılır. Bu, cildin kolajen ve elastini iyileştirmek için bölgeye gerekli uyaranları göndermesini ve reaksiyona girmesine neden olur. Bu gerçekleştiğinde, kolajen cilde hacim ve elastikiyet kazandırır, cildin bebeksi haline dönmesine yardımcı olur. Gözenekleri küçültür. Beslenmesini arttırarak cildi gençleştirir.

Dermapen ile minimal travma, maksimum sonuç!

Dermapen teknolojisi, cildinize uygulanan minimum travma nedeniyle önemli avantajlara sahiptir. Bu, cildinizin işlem sırasında oluşan ikincil hasardan ziyade cildin rahatsızlığının kendisiyle mücadele etmesine izin verir. 

Dermapen tedavi alanları!

Yaşlanma karşıtı

Cildin içinden doğal kollajen ve elastin üretimini sert yan etkiler ve iyileşme süresi olmadan tetiklemek için vücutta güvenli bir iyileşme tepkisi oluşturmak adına tasarlanmış dermapen tedavisi; daha sağlıklı bir cilt elde etmek için yüzey katmanlarını onarma; daha parlak, daha sıkı, daha eşit tonda, sıkılaşmış gözenekler ve azaltılmış kırışıklıklar sağlar. 

Yüzünüze, dudak bölgenize, göz bölgenize, kulaklarınıza, boynunuza, göğsünüze, ellerinize ve saç derinize, cilt özelliklerinin hızlı bir şekilde iyileşmesini, sıkılaşmasını ve onarımını sağlamak için nokta hassasiyetinde işlem yapılır.

Dahası, açılan mikro kanallar, cildinizi altta yatan hücreler tarafından beslenmek için cildinizin derinliklerine dalan % 80’e kadar daha fazla aktif bileşen taşımasına izin verir. Yani dermapeni kombinleyebilceğiniz optimum uygulama ile kullanabilirsiniz. Örn; somon DNA, PRP, Mezoterapi vb.

Yara izi iyileşmesi

Dermapen, özel bir yara izi ayarı ve derin çalışma ile, atrofik yara izlerinin revizyonu için protokollere sahip tek mikro iğneleme cihazıdır. Cerrahi, yanık kontraktürü, çatlaklar ve akne sonrası izler dahil. İğne penetrasyonu artık 3.0 mm’ye kadar artırılabilir. Dermapen teknolojisi, hedeflenen hassasiyet için motor hızını, basıncını ve penetrasyonu otomatik olarak kalibre eder. Dermapen Skar Tedavisi, hem eski hem de yeni olan çatlakların tedavisi içindir. Hem uygulayıcılar hem de hastalar, dermapen tedavilerinin çatlaklar için herhangi bir lazer tedavisinden daha etkili olduğunu gözlemlemişlerdir. Dermapen Yara İzi Tedavileri şunları içerebilir: atrofik izler; cerrahi, yanık kontraktürü, çatlaklar ve akne sonrası izler.

Pigmentasyon sorunları

Dermapen, optimize edilmiş hücre işlevini desteklerken ısı yaralanması ve hipopigmentasyon risklerini ortadan kaldırır. Bu, melazmadan etkilenen ve hiperpigmentasyona yatkınlığı olan herhangi bir hasta için uygun bir prosedür haline getirir. Tedavi ayrıca tüm cilt tipleri ve cilt renkleri için uygundur. Dermapen tedavilerinin aynı zamanda Hipopigmentasyon Vitiligo tedavileri üzerinde etkili olduğu bulunmuştur. Klinik olarak uygulanan dermapen tedavileri, hiperpigmentasyon ve melazma üretimini tersine çevirmek için dört koldan çalışır. 

Dermapen tedavileri, Rosacea, telenjiektazi, seboreik dermatit, estetik jinekoloji, alopesi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda durumda etkili olabilir.

Dermapen işlemi sırasında ne beklemeliyiz?

İşlemden önce herhangi bir rahatsızlığı en aza indirmek veya ortadan kaldırmak için uyuşturucu krem ​​sürülür. Mikro iğneleme ile, iyileşme sürecini başlatarak vücudun tepki verdiği ciltte minik kanallar oluşturmak için dermapen kullanıyoruz. Kolajen ve elastin üretimi de cilde hacim kazandırmak ve cilde onarımı tetiklemek için uyarılır. Herhangi bir çapraz kontaminasyonu önlemek için cihazla birlikte steril tek kullanımlık iğne uçları kullandığımız için tedaviler güvenlidir.

Dermapen uygulaması ne kadar sürer?

Dermapenin tamamlanması yaklaşık 30 dakika sürer. Cilt hazırlığı ve tedavi sonrası süreci sayarsanız, tüm tedavi maksimum bir saat kadar sürebilir.

Dermapen sonrası ne beklemeliyiz?

Dermapen seansınızı takip eden iyileşme süresi kısadır, çünkü alan birkaç gün hafif bir güneş yanığı gibi pembe olabilir. Bu ortadan kalktığında ve mikro kanallar iyileştiğinde sonuçlar gözle görülmeye başlar.

Sonuçları tam olarak ne zaman göreceğiz?

Dermapen tedavisinin hemen ardından bazı sonuçları görebiliyor olsanız da, mikro kanallar iyileşene ve cildin kendi rengi geri dönene kadar yaklaşık iki ila dört hafta süren tam sonuçlar beklenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir