Dolgu Uygulamaları

Dudak Dolgusu

dudak dolgusu

Dolgun ve canlı dudaklar her zaman estetik açıdan önemli bir yüz özelliği olarak kabul edilmiştir. Günlük sosyal etkileşimlerde herkesin ilk dikkatini çeken yüzün merkezi bir parçasıdırlar. Ancak bazılarımız ince, şekilli olmayan dudaklarla doğar veya dudaklarımız yaşlanmaya bağlı olarak da dolgunluğunu kaybeder. Ama dudaklarımızın görünümü artık dudak dolgusu ile kontrolümüz altında. İnce çizgiler, kırışıklıklar, ince dudaklar ve dudağın sarkık bir köşesi, enjekte edilebilir hyaluronik asit bazlı dermal dolgu maddeleri ile yeniden estetiğine ve volümüne kavuşabilecek alanlardır. 

Hyaluronik asit bazlı dermal dolgular yüksek orandaki nem içeriğiyle ayrıca dudak çevresindeki ‘Ruj Çizgilerini’ veya ‘Sigara İçme Çizgilerini’ ve yüzdeki diğer sorunlu bölgeleri yumuşatmak için etkilidir.

Dudak dolgusunda en doğru aday nasıl olmalıdır?

İdeal dudak dolgusu adayı, sağlıklı, dudaklarında dolgunluk isteyen bir kişidir. En az 18 yaşında olmalıdır.

Dudak dolgusu nasıl uygulanır?

Dudak dolgusu doğru yapıldığında sonuçlar vazgeçilmez şekilde muhteşemdir. Dudak dolgusu randevunuz için bizi görmeye geldiğinizde neler ekleyebileceğiniz özetlenmektedir. Dudaklarınıza uyuşturma kremi uygulanacak ve hastanın hassasiyetine göre yaklaşık 5-15 dakika uyuşması sağlanacaktır. Konsültasyon sırasında ifade edildiği gibi, istenen sonuçları verecek kıvamda bir dudak dolgusu uygulanacak.

Dudak dolgunlaştırma için seçilen dolgular, dudakların esnek, pürüzsüz ve dolgun görünmesini ve hissetmesini sağlayacak. Tanım ve şekil vermek için dudak kenarlarını çizmek için ilk etapta az miktarda dudak dolgusu kullanılır. Ürün daha sonra dudağın hem derin hem de yüzeysel katmanlarına büyük bir özenle enjekte edilir. 

Dudak dolgusu Neden Yapılır?

  • Dudak dolgusu benzersizdir çünkü güvenli ve etkilidirler ve anında sonuç verirler. Enjekte edilen hyaluronik asit bazlı dolgular pürüzsüzlük sağlar ve görünümünüzü yumuşak bir şekilde iyileştirir.
  • Doğal sonuçları sayesinde öpüşürken, yemek yerken veya konuşurken, yeni geliştirilmiş dudaklarınız başkaları tarafından neredeyse fark edilmeyecek kadar kendiniz gibi hissedilir.
  • Hyaluronik asit bazlı  FDA onaylı temizlenmiş formüllü ürün kullandığımız için dudak enjeksiyonları tamamen güvenlidir.
  • Dudak dolgularından elde ettiğimiz sonuçlar ortalamaya oranla uzun ömürlüdür, 10-18 ay arasında kalıcılığı değişir. Dudak hedeflerinize ulaşıldığında, gerektiğinde rötuş seanslarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Beklenti sonucu rötuşlar için ek ücretler uygulanabilir.
  • Dudak dolgusu tedaviniz baştan sona yaklaşık 20-25 dakika sürecektir.  
  • Kullandığımız hyaluron bazlı dolgular geri dönüşümlüdür, bu nedenle herhangi bir nedenle yeni dudaklarınızı sevmezseniz dudak dolgunuzu eritebiliriz.
  • Şişlik ve morarma yaşayan biri iseniz, bu genellikle 3-6 gün sürer. 

Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir? 

Sizi Quartz Clinique’i 0542 464 74 33′ ü arayarak veya Bize Ulaşın formumuzu doldurarak doktorlarımızdan biriyle bir konsültasyon planlamaya davet ediyoruz. Size 1 iş günü içinde hemen cevap vereceğiz. Konsültasyonunuza geldiğinizde, doktorlarımızdan biri tüm olasılıkları, faydaları ve riskleri sizlerle tartışacaktır. Doktorlarımızdan birine danıştıktan sonra tedaviye devam etmeyi seçerseniz, işlem konsültasyonunuzla aynı anda gerçekleştirilebilir. Belirtildiği gibi, yüksek kaliteli sonuçlara ve standartlara olan bağlılığımız nedeniyle sadece hyaluronik asit bazlı dermal dolgu enjeksiyonlarını gerçekleştirmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir