Kırışıklık Tedavisi

Gençlik Aşısı

blank

blank

Gençlik aşısı ile yüzünüzü eski tazeliğine yeniden kavuşturun!

Yüzünü saklayamazsınız. Bu nedenle, eğer birinin dokunmasına izin verirseniz, yetenekli, deneyimli ve işiyle gurur duyan bir cerrah bulduğunuzdan emin olmalısınız! Son dönemlerin en popüler atılımı zamanı yerinde durdurmak… Yaşlandıktan sonra uygulanabilecek, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulan işlemleri beklemek yerine, yaşlanma sürecine gençlik aşılarını değerlendirerek zamanında müdahale edebilirsiniz.

Yaşlanma, yerçekimi ve güneşe maruz kalmanın etkileri, yüzünüzün gerçek yaşınızdan daha yaşlı görünmesine neden olabilir. Yaşlandıkça cildiniz elastikiyetini kaybeder ve cilt altındaki yağ dokusunun kaybı ile birlikte kas tanımı azalır, bu da ciltte sarkmalara ve kırışıklıklara neden olur. Cilt elastikiyetini kaybettikçe yerçekimi kaşları aşağı çekerek yanaklar ve çene çevresinde gevşek bir cilt oluşturur. Yerçekimiyle savaşmanın veya yaşlanma sürecini durdurmanın tek bir yolu olmasa da; gelişmiş teknolojinin sunduğu gençlik aşılarından yardım alarak zamanı yönetebilirsiniz.

H100 gençlik aşısı!

H100 uygulaması aslında cilt yaşlanma kusurlarını zamanında önlemek için bir tamamlayıcıdır. Cildin nemlendirme kabiliyetini artırarak, gelişmiş cildin sentezleyemediği mineraller, peptidler, amino asitler ve vitaminler gibi yapısal ihtiyaçların üretimini hızlandırabilir. Bu nedenle H-100 aşısı gerekli tüm ihtiyaçları karşılamak ve cildin elastikiyet, canlılık ve genç bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmak amacıyla içeriğinde hyaluronik asit baz alınan bir destekleyici uygulamadır.

H100 enjeksiyon işlemi cildin deri altı dokusu, nem ve elastikiyet kaybı, kolajen dokusunun belirgin şekilde azalması, özellikle derin kırışıklıklar için uygundur. Boyun ve yüz bölgesi başta olmak üzere cildin tüm bölgelerine uygulanabilir. Uygulamanın ortalama etkisi ihtiyaç olunan seans sayısına ve kişinin cilt kalitesine bağlı olarak bir ila bir buçuk yıl kadar etkisini sürdürüyor.

H100 Gençlik Aşısı, isteyen herkese uygulanabilen derin bir mezoterapidir.

Aşının yapılacağı cilt yüzeyine anestezik krem ​​sürüldükten sonra çok ince iğneler kullanılarak epidermis-dermis aralığına H100 Gençlik Aşısı enjekte edilir. Uygulama alanına bağlı olarak yaklaşık 10-15 dakika sürer. Minimal ödem ve hafif kızarıklık dışında bir yan etki gözlenmez. Cilt ihtiyacına göre yılda 3-4 seans önerilebilir.

Sunekos matriks aşısı!

Doğal yaşlanma sürecinin bir sonucu olarak cildimiz donuklaşır ve elastikiyetini kaybeder, bu da cildin sarkmasına veya sarkmasına neden olabilir. Piyasadaki bazı yaşlanma karşıtı kremler cildin parlaklığını geri kazanmayı vaat etse de, gerçek şu ki bu “mucize” yaratmıyor. Sunekos gençlik aşısı  ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü en aza indirmek için kullanılan bir Hyaluronik Asit (HA) jel formülüdür. Güvenliği ve etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Gençlik aşıları arasında günümüzde en popüler olan aşılardan biri Sunekos Matriks aşısıdır. Sunekos Matriks Gençlik Aşısı ince kırışıkların olduğu bölgelerde istenilen etkiyi yaratabilir. Sunekos Matrix aşısını ağırlıklı olarak yüz, kollar, eller, boyun, diz bölgesi ve kolların iç bölgesine uyguluyoruz. Gençlik aşısını sadece sarkmış ve yaşlı ciltler değil aynı zamanda sarkmayı önlemek amacıyla genç ciltler de oldukça sık tercih ederler. Minimal iğneler kullanıldığı için vücutta iz kalmaz, işlem sonrası az miktarda kızarıklık görülür. Sinekos Matriks aşısının etkilerini 10.günden itibaren görmeye başlarsınız.

Somon DNA!

Ciltteki elastin ve kolajen lifler ayrıştıkça vücuttaki hyaluronik asit içeriği işlevlerini yerine getiremez, cilt donuk ve kalitesiz hale gelir ve elastikiyeti azalır. Somon DNA’sı, cilt hücrelerinin yeniden üretilmesine yardımcı olan ve polinükleotid olarak adlandırılan bir maddedir. Ölü cildi gençleştirebilir ve cildi yenileyebilir. Cildin ihtiyacına göre enjeksiyonlar ayda 1 seans ve toplam 3-4 seans şeklinde yapılmaktadır. B kompleks vitaminleri, onarım proteini ve hyaluronik asit içeriği cildi nemlendirir, kolajen ve elastik lifleri yeniler, cilt altındaki dolaşımı hızlandırır ve cildin kendini yenilemesini hızla gözlemlersiniz. Kuru ciltlerde, ince kırışıklıklara sahip ciltlerde çok etkilidir ve tüm cihazlı tedaviler sonrası cildi destekleyebilir. 

Gençlik aşıları, cilt güçlendiricilerdir ve dermal rezervuar görevi görür, cildi içten nemlendirir ve kollajen büyümesini uyarır ve tedavi bölgesine uzun süreli nemlendirme sağlar. Yaklaşık 28 yaşından sonra ciltteki fibroblastlar elastin, kollajen ve hyaluronik asit üretimini durdurur. Tam da bu yüzden zamanın etkilerini durdurmak ve geriye almak isteyen herkes ciltlerini güçlendirmek adına gençlik aşılarını değerlendirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir