botox

Gummy Smile

gummy smile

Gummy Smile Botox Görünür Diş Etlerinin Miktarını Azaltarak Gülüşünüzü Güçlendirir!!!

blankBazı insanların aşırı aktif gülümseme kasları vardır. Mutlu görünmeleri ve dişlerimizi göstermek harikadır, ancak bazen üst dudağın o kadar yükseğe kalkmasına neden olabilir ki sadece dişler değil dişlerimizin üzerindeki diş eti de görünür. Buna sakız varmış gibi gülümseme yani “gummy smile” denir. Bu, kişinin azaltmak istediği bir görüntü ise , Botox kullanılarak bu görünümden kurtulmak çok kolay.  Gummy smile Botoks, bu geri çekilmeye neden olan kasları kısmen felç edecektir. Sonuç daha güzel ve çekici bir gülüş olacaktır.

Neden Gummy Smile için Botox kullanıyoruz?

Botoks Enjeksiyonları, herhangi bir ameliyata girmek zorunda kalmadan genç bir görünüm yaratmak için mükemmeldir. Botoks (Botulinum Toksin olarak da bilinir), yüzün ve bazen vücudun stratejik bölgelerine (enjeksiyonun amacına bağlı olarak) enjekte edilen bir kimyasaldır. Botoks kimyasalı bir kez enjekte edildiğinde, o bölgenin altındaki kasları geçici olarak felç eder ve bu kasları gevşeterek pürüzsüz ve tazelenmiş bir cilt oluşturur.
Botoks enjeksiyonları çok popülerdir çünkü hızlı, güvenli, etkili ve cerrahi değildir, minimum iyileşme süresine sahiptir ve bir hafta kadar kısa bir sürede doğal bir görünüm oluşturur.

Gummy Smile Botoksu güvenilir mi?

BOTOX, dünyadaki en popüler kozmetik enjekte edilebilir. Aktif bileşen, clostridium botulinum adlı bir bakteriden elde edilir. FDA onaylıdır ve yumuşatma etkisini seven yüzbinlerce insan tarafından güvenilmektedir.

Gummy Smile Botoks Sonrası!

BOTOX için iyileşme süresi yoktur. Enjeksiyonlarınız tamamlandıktan sonra, gününüze devam etmekte özgürsünüz.
Gummy Smile İçin Riskler Nelerdir?
Enjeksiyon bölgelerinin çevresinde hızla kaybolan hafif bir şişlik veya kızarıklık görebilirsiniz. Sadece birkaç kısıtlamanız var: Uygulama yapılan bölgeye masaj yapmayın, 24 saat boyunca yorucu egzersiz yapmayın, 72 saat boyunca sıcak güneş, sauna veya aşırı ısıdan kaçının ve şişmeyi azaltmak için alkol ve tuzlu yiyeceklerden kaçının. BOTOX, enjeksiyon bölgesi çevresinde morarma riski taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir