Kırışıklık Tedavisi

Ulthera

ulthera

blankUlthera, hifu enerjisi yani yüksek odaklı focus ultrason enerjisi ile çalışan, boyun, çene altı ve kaş üzerindeki cildi kaldırmak için FDA onaylı invaziv olmayan bir yüz germem prosedürüdür. Ultherapy ayrıca dekolte üzerindeki çizgi ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirmek için de FDA onaylıdır. Kaşınızdan göğsünüze kadar daha taze bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir! Ulthera, zaman içinde test edilmiş ultrason enerjisi kullanarak cildi doğal olarak kaldırıp ameliyat veya kesi olmaksızın sıkılaşma sağlar. Elbette, ultrason teknolojisi tıp alanında 50 yıldan fazla bir süredir kullanılmaktadır ve Ulterapy, klinik çalışmalarda ve dünya çapında bir milyondan fazla tedavide etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Ulthera Germe Değil, İyileştirme Yapar!

Önce 80’lerde dolgular geldi, sonra lazerler, sonra Botoks – hepsi kendi yöntemleriyle hala yararlı. Ve cerrahi her zaman en net sonuç oldu. Ama artık estetikte yepyeni bir kategori oluşturan yüz ve boyun tedavisi olan Ulthera var – noninvaziv cilt gençleştirme ve yenileme!

Hifu enerjisini kullanan ultera, gevşek cildi onarmak tonlamak ve sıkılaştırmak için ultrason ve vücudun kendi doğal iyileşme sürecini kullanan yüz için yeni bir cerrahi olmayan olmayan prosedürdür.

Prosedürde kullanılan FDA onaylı cihaz, yani Ulthera derin yapısal destek katmanları uyarmak için test edilmiş enerji kullanır. 

Ulthera ile Doğal, ve Dikkat Çeken Sonuçlar!

Şimdi yerçekimi karşısında sağlam durmanın bir yolu var ! Ultherapy ile kesi yok, yabancı madde yok, radikal değişiklik yok; dışarıdan doğal, göze çarpan bir etki için içeride sağlıklı bir hızlanma ve yenilenme başlıyor.

Ultherapy ile, 30-60 dakikalık tek bir muayenehane prosedürünün ardından gününüze kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kısa vadeli bir “güçlenme” olduğunu fark edebilirsiniz, ancak zamanla yeni, daha elastik, kolajen oluşumlarında artış yaratmanın doğal süreci; tıpkı egzersizin kas geliştirme üzerindeki etkisine benzer.

Ultherapy’nin Sonuçları!

Biraz sabretmenin bir erdem olduğu ve sonuçların ortaya çıkmasının 2-3 ay sürebileceği konusunda size güvence vermek istiyoruz. Bazı hastalar 6 aya kadar iyileşmenin devam ettiğini bildirmiştir. Ultera henüz ameliyata hazır olmayanlar için davetkar bir alternatif olduğunu kanıtlamıştır.

Cilt olgunlaştıkça iç desteği sağlayan kolajen lifler aşınır. Ultera’nin ultrason enerjisi, vücudunuzun kendi doğal onarım sürecini başlatmak için cildinizin yüzeyden  derinliklerine ulaşır. Zamanla bu, yeni, sağlıklı, güçlü kolajen ve çeşitli olumlu cilt değişikliklerinin oluşmasına neden olur. Gençleştirme süreci doğal olarak gerçekleştiğinden sonuçlar yavaş yavaş ortaya çıkar. Tıpkı kasların güçlendirilmesinin zaman alması ve günden güne belirgin olmaması gibi, Ultherapy’nin etkileri de yavaş ve ince bir şekilde artar.

ULTHERA İŞLEMİ SIRASINDA!

Nasıl hissettiriyor?

  • Ağrı eşiği kişiden kişiye göre değişse de, genellikle rahat bir uygulama
  • Enerji verilirken rahatsızlık olabilir, ancak bu geçicidir ve kolajen oluşturma sürecinin başlatıldığının bir işaretidir.
  • Kemikli bölgelere yapılan tedavi daha rahatsız edici olma eğilimindedir (alın, çene çizgisi)
  • Konfor önlemlerini gerektiği gibi ayarlamak için tedavi sırasında geri bildiriminiz göz önünde tutulur
  • En iyi sonuçları sağladığından, hastaları daha yüksek enerji seviyelerini deneyimlemeye teşvik ediyoruz.
  • Hastalar genellikle rahat ve kazandığı avantajlar konusunda heyecanlı ayrılıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir