Dolgu Uygulamaları

Van Jawline Dolgusu

blank

Van Jawline Dolgusu, Van Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline dolgusu, çene hattının belirginleştirilmesi için kulak önünden başlayarak mandibular kemiği boyunca yapılan bir dolgu işlemidir. Bu işlem sayesinde çene hattı daha karakteristik bir ifade kazanarak yüz hatlarının iyileşmesine katkıda bulunur. Yaklaşık yarım saat içinde uygulanan Jawline dolgu işlemi, yüzü daha çekici ve karakteristik hale getirebilir.

Jawline dolgu işlemi, cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkese uygulanabilir ve ihtiyaca göre çene hattını daha feminen veya daha maskülen hale getirebilir. Bu enjeksiyon işlemi ile çene köşeleri belirginleştirilebilir ve genişletilebilir. Böylelikle çene hattı daha vurgulu hale getirilir. Genç yüzlerin ayırt edici özelliklerinden olan üçgen hatlar, zamanın etkisiyle keskinliğini kaybedebilir. Ancak Jawline dolgu ile yüz ovaline yeniden kavuşmak mümkün olabilir.

Van Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgusu İçin Uygun Adaylar?

Çene estetiği işlemi, çene fonksiyonlarındaki sorunların giderilmesi ve çene görünümünün iyileştirilmesi için uzun bir iyileşme süreci gerektirir. Bu nedenle, sadece çene görünümünden memnun olmayan kişiler, dolgu kullanarak daha pratik ve kısa bir sürede görünümü iyileştirebilirler. Yüz hatları ile çene hattı arasında uyumsuzluk olan, boyun çizgisi ve çene hattı arasında kontur eksikliği olan, çene ucu genel çene hattından daha sivri olan, çene hattında şekil bozukluğu veya hacim kaybı yaşayan ve çene hattının zayıf olduğunu düşünen kişiler, jawline dolgusu için uygun adaylardır.

Jawline Dolgu Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Jawline dolgu uygulaması, anestezik krem etkisini göstermesi için beklenen süre dahil olmak üzere toplam 40-45 dakika sürer. Uygulama sonrası günlük rutinlere dönülebilir. Dolgunun etkisinin daha kalıcı olması ve istenilen hacme daha hızlı ulaşması için bol su tüketimi önerilir. Bunun dışında, uygulanması gereken özel bir bakım yoktur.

Van Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.