İller

Van Burun Dolgusu

blank

Van Burun Dolgusu, Van Burun Dolgusu Fiyatları

Burun, yüzümüzün merkezinde bulunan ve yüzümüzün şeklini en çok etkileyen bir organdır. Burun şekil bozukluklarına karşı iki farklı tavır takınılabilir. Ya mevcut burun şeklini kabul ederiz ya da estetik burun ameliyatı yaptırarak burun şeklini değiştiririz. Ancak günümüzde, burun dolgusu, likit rinoplasti, ameliyatsız rinoplasti gibi üçüncü bir seçenek ortaya çıkmıştır. Bu yöntemlerle burun şekli değiştirilebilir, burun ucu kaldırılabilir, burun eğriliği düzeltilebilir, burun kemerindeki çıkıntı giderilebilir ve burun büyütülebilir. Bu amaçlarla hyalüronik asit burun dolgusu kullanılmaktadır. Burun dolgusu, ameliyat için zamanı olmayan, hızlı bir şekilde günlük yaşantısına dönmek isteyen ve burun şekil bozukluğunu ameliyatsız olarak düzeltmek isteyen kişilere muayenehane şartlarında hızlı bir şekilde tedavi sağlar.

Van Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusu için Minimum Yaş Sınırı Nedir?

Burun ameliyatı yaş sınırı kızlarda 17, erkeklerde ise 18’dir. Burun dolgusu ise kıkırdak gelişimini tamamlamış bu yaş gruplarında yapılabilir. 18 yaş altı hastalar tarafından sıklıkla talep edilse de genellikle önerilmez ve özel durumlar haricinde uygulanmaz.

Burun Dolgusu Kaç Ay Kalıcıdır?

Burun dolgusu kaliteli dolgu ürünleri kullanıldığında ortalama 12-18 ay kalıcı olmaktadır. Kalıcı burun dolguları olası yan etkileri nedeniyle tercih edilmezler. Ayrıca hyalüronik asit içeriği sayesinde kişinin beğenmediği ya da olumsuzluk yaşadığı durumlarda burun dolgusu eritme işlemi yapılabilir.

Burun Dolgusu Dezavantajları Var mıdır?

Burun dolgusu dezavantajları arasında dolgunun kalıcılık süresi yer almaktadır. Kaliteli dolgu kullanılsa bile burun dolgusu etkisi ortalama 12-18 ay sürmektedir. Ayrıca burun dolgusu uygulaması herkese uygun olmayabilir. Özellikle kanama bozukluğu, alerjik reaksiyonlar gibi sağlık sorunları olan kişilerde burun dolgusu önerilmemektedir. Bunun yanı sıra, uygun olmayan dolgu maddeleri kullanıldığında enfeksiyon, ağrı, şişme gibi yan etkiler görülebilir.

Van Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.