İller

Tekirdağ Dudak Dolgusu

blank

Tekirdağ Dudak Dolgusu, Tekirdağ Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu son yılların en popüler estetik uygulamalarından biridir. Dudakların boyutu ve şeklinden memnun olmayanların ilk tercihi olan dudak dolgusu, istenilen estetik görünümü sağlamak için uygulanmaktadır. Uygulama oldukça yaygınlaşmış olup, dudak görünümünü değiştirmek, deformasyonları gidermek için en pratik yöntemdir. Ameliyatsız, kısa sürede istenilen dudak görünümüne sahip olmak mümkündür.

Dudak dolgusu, ince, çizgili, kırışık veya asimetrik dudakları olan kişilere istenilen dudak görünümünü sağlamak için yapılan estetik bir uygulamadır. Bu uygulama ile dudakların dolgunlaştırılması, simetrik hale getirilmesi, boyutlandırılması ve gerginleştirilmesi kolayca sağlanabilir. Dudak dolgusu, dudak görünümünden rahatsız olan kişilerin tercih ettiği etkili bir çözümdür.

Tekirdağ Dudak Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Kaç Ml Olmalıdır?

Dudak dolgusu kaç ml yapılacağı tamamen kişinin dudak yapısına göre değişir. Genellikle hacimli dudaklar için 1 cc yeterli olabilirken, daha ince olan ve daha fazla dolgunlaştırma ihtiyacı hissedilen dudaklarda 2-3 ml’lik uygulamalar yapılabilir. Ancak, dudaktaki doğal görünümün korunması ve dudak dokusuna zarar verilmemesi için tüm dozun tek seansta uygulanması yerine, 3-4 haftalık aralıklarla yapılacak seanslarda yeterli dozun uygulanması önerilir.

Dudak Dolgusu ile Dudak Asimetrisi Düzelir mi?

Çoğu insanın dudakları tamamen simetrik değildir, özellikle de sigara içenlerde bu durum daha belirgin olabilir. Ancak, kişi genellikle buna farkında değildir. Uygulama öncesinde bu durum göz önünde bulundurulmalı ve uygulama buna göre yapılmalıdır. Genellikle, ince olan tarafı tamamen doldurmak bazen zor olabilir. Bu nedenle, bu uygulamaların en doğrusu 2 seansta yapılmasıdır.

Dudak Dolgusu His Kaybına Yol Açar mı?

Eskiden yapılan kalıcı dolgular, dokular arasında yer kaplayarak, çevre dokulara baskı uygularlardı. Bu nedenle, bazı duyu sinirlerine de baskı yaparak dudakta hassasiyet kayıplarına yol açabilirdi.

Fakat günümüzde kullanılan hyaluronik asit içerikli dolgular, doku içinde yer kaplamak yerine daha dağılımcı bir etkiye sahiptirler. Bu sebeple sinirlere herhangi bir baskı uygulamazlar ve dolayısıyla dudağın hassasiyetinde herhangi bir azalma meydana gelmez. Ek olarak, bazı hastaların endişe duyduğu gibi, mimik bozukluklarına da sebep olmazlar.

Tekirdağ Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Dudak dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.