İller

Tekirdağ Burun Dolgusu

blank

Tekirdağ Burun Dolgusu, Tekirdağ Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu cerrahi bir müdahale değildir. Bu nedenle kemik eğriliklerini ve solunum fonksiyonunda meydana gelen sağlık sorunlarını gideremez. Dolgu ile giderilen deformasyonlar, burun ucu eğriliği, burun orta hattında kemer olması, burun ucu düşüklüğü, burun kemeri ve mimik hareketlerine bağlı olarak burun ucunda oluşan kötü görüntüleri yok eder.

Bu deformitelerin giderilebilmesi için işlemi yapan doktorun alanında uzman olması çok önemlidir. Deformiteler yok edilirken burun hacminin artması görülebilir. Bu nedenle hekim hangi alana kaç CC doku uygulaması gerektiğini çok iyi bilmelidir. Burun dolgusunun işlemi çok dikkat ve tecrübe gerektiren bir işlemdir.

Tekirdağ Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusu Burunun Neresine Uygulanır?

Burun dolgusu genellikle burun sırtı ve burun ucunda yapılmaktadır. Burun sırtı dolgusu burun kemerini kamufle etmek için kullanılır ve burun kemerinin önüne ve arkasına uygulanabilir. Bu şekilde burun sırtı daha düz bir görünüme kavuşur.

Burun ucunda ise düşük burun uçlarını daha yukarda göstermek için dolgu uygulaması yapılabilir. Burun ucunun alt kısmına dolgu uygulanarak burun ucu alttan desteklenerek yukarıya doğru kalkması sağlanabilir. Ayrıca burun ucunun en tepe noktasına dolgu uygulanarak da burun ucu daha yukarıda gösterilebilir.

Burun Dolgusu ile Burun Küçülür mü?

Burun dolgusu ile burun daha küçük görünmez, aksine burun dolgusu ile buruna hacim eklenerek daha büyük görünmesi sağlanır. Bu nedenle burun dolgusu ile burun küçültülemez. Burun küçültmek için cerrahi müdahale gerekmektedir.

Tekirdağ Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.