İller

Samsun Jawline Dolgusu

blank

Samsun Jawline Dolgusu, Samsun Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline dolgusu, çene ile gıdı arasındaki mesafede ortaya çıkan estetik sorunların düzeltilmesi için yapılan bir operasyondur. Temel amacı, çenenin uç kısmının yüz üzerinde daha belirgin ve sivri bir görünüme kavuşmasını sağlamaktır. Jawline dolgusu, çene bölgesinde yaygın olarak kullanılan bir dolgu türüdür ve çenenin her türlü sorununun çözülmesine yardımcı olur.

Bu dolgu, erkek ve kadınların çene yapısını düzeltmek ve estetik bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Özellikle ünlülerin tercih ettiği bu dolgu, isteyen herkes için uygun bir seçenektir. Çene bölgesindeki çıkıntılar veya çene yapısındaki diğer sorunlar, yüzün orantısız ve bozuk görünmesine neden olabilir. Bu nedenle, kişilerin çenelerinden rahatsız olmaları ve bu sorunu çözmek için jawline dolgusu yaptırmaları mümkündür.

Samsun Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çene Hattı Dolgusu Nasıl Yapılır?

Çene hattı dolgusu işlemi, çene hattının belirginleştirilmesi ve yüz hatlarının daha simetrik hale getirilmesi amacıyla gerçekleştirilir. Bu sayede kişinin yüz hatları daha sert ve uyumlu bir görünüm kazanır. Çenenin yapısı yuvarlak ve içe doğru ise, yüz hatları daha kilolu ve düzensiz bir görünüme sahip olabilir. Bu durumun giderilmesi ve yüz hatlarının daha uzun hale getirilmesi için çene hattı dolgusu kullanılır.

Çene hattı dolgusu işlemi, enjeksiyon yöntemi ile yapılır. İşlem öncesinde, dolgu yapılacak bölgedeki çukurluklar, kırışıklıklar gibi problemler tespit edilerek dolgu malzemesi hazırlanır. Daha sonra hazırlanan malzemeler, ince iğneler kullanılarak çene yapısına acısız bir şekilde enjekte edilir. Çene hattı dolgusu işleminde, farklı malzemeler kullanılabilir. Bu malzemelerin seçimi, çenedeki problemin derecesi ve cilt dokusunun özelliklerine göre belirlenir.

Jawline Dolgusu Avantajları

Jawline dolgusu, istenilen çene yapısına sahip olunmasını sağlar. Bu işlemin hiçbir riski ve yan etkisi olmaması da en büyük avantajlarından biridir. Özellikle çenesi geride veya küçük olan kişiler, daha belirgin ve estetik açıdan hoş görünen bir çene yapısına sahip olabilirler. Dolgu işlemi sonrasında uygun uyarılara dikkat edildiği sürece dolgu, 18 aya kadar kalabilir.

Yüzdeki V görünümü ve uzun çekici yapının yeniden kazandırılması, jawline dolgusu sayesinde mümkündür. Ayrıca, küçük olmadığı takdirde her yaş grubunda uygulanabilen bu dolgu işlemi, daha genç ve uzun bir yüze sahip olabilmek için de kullanılabilir. Yüz kilo alıp verdikçe çene sarkabilir. Bu durumun ortadan kaldırılması ve kare yüz görünümünün yerine üçgen yüz şeklinin elde edilmesi de jawline dolgusu sayesinde mümkündür.

Samsun Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.