İller

Samsun Burun Dolgusu

blank

Samsun Burun Dolgusu, Samsun Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, estetik teknikleri arasında yer alan ve insanlar için oldukça faydalı olan bir işlemdir. Burun, genel güzellik algısı içinde önemli bir yere sahiptir ve bu dolgu işlemi cerrahi olmayan bir estetik çözüm sunar. Hyaluronik asit bazlı dolgular kullanılarak gerçekleştirilen bu işlem, burun için uygundur ve en çok tercih edilen ameliyatsız estetik operasyonlar arasında yer alır.

Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Burun dolgusu hyaluronik asit bazlı dolgular kullanılarak yapılmaktadır. Bu madde vücut tarafından doğal olarak üretildiği için uygulama son derece güvenlidir.

Dolgular enjeksiyon yöntemiyle burun istenilen bölgesine yerleştirilir. Öncesinde ise anestezik krem uygulanır. Bu işlem, uzman doktor tarafından ortalama 15 ila 20 dakika arasında gerçekleştirilir.

Samsun Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusunun Yan Etkisi Var mıdır?

Burun dolgusu uygulamasının yan etkileri oldukça nadirdir. Cerrahi bir işlem gerektirmediği için yan etki riski daha düşüktür. En yaygın yan etki, uygulama bölgesinde hafif bir kızarıklıktır. Bunun dışında geçici kanama, dolgu maddesinin neden olduğu hassasiyet, lokal şişlik veya vasküler tıkanıklık gibi yan etkiler de olabilir. Ancak genellikle bu yan etkiler hafif ve geçicidir. Bu nedenle burun dolgusu, etkileri az ve güvenli bir estetik işlemdir.

Burun Dolgusu Sonuçları

Burun dolguları ile sadece sınırlı sonuçlar elde edilebilir. Burun eğriliği veya büyük bir burun gibi daha büyük sorunları çözmek için burun dolgusu kullanmak mümkün değildir. Bu durumda, cerrahi bir estetik operasyon gerekebilir. Burun dolgusu daha çok küçük dokunuşlar yapmak için tercih edilir ve hastalarımı her zaman işlemin kapsamı ve sınırları hakkında bilgilendiririm.

Samsun Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.