İller

Sakarya Burun Dolgusu

blank

Sakarya Burun Dolgusu, Sakarya Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, burun üzerindeki küçük deformitelerin ameliyatsız düzeltilmesi işlemidir. Son yıllarda tıp alanındaki gelişmeler sayesinde özellikle estetik uygulamaları ameliyatsız şekilde yapmak mümkün hale gelmiştir. Burun, yüz bölgesinde bulunan ve fiziksel estetiği etkileyen önemli bir organdır. Kıkırdak yapısında oluşan ve solunum fonksiyonuna etki etmeyen küçük problemler, dolgu işlemi ile çözülebilir.

Rinoplasti uygulaması hem ağrılı hem de uzun iyileşme süreci gerektirdiği için, özellikle burun deformasyonu hafif olan ve yoğun çalışma temposuna sahip kişiler için sorun teşkil edebilir. Ancak doktor kontrolü sağlandıktan sonra, dolgu ile giderilebilecek problemler için burun dolgusu uygulanabilir.

Burun dolgusu, minimal problemler için ameliyat gerektirmeyen estetik çözümler sunmaktadır. Hyalüronik asit içeren burun dolgusu, diğer yüz dolguları gibi uygulanır ve hastaların konforunu arttırır.

Sakarya Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Estetiği Mi, Burun Dolgusu Mu?

Cerrahi burun ameliyatı mı yoksa burun dolgusu mu tercih edileceği kişinin burun yapısına ve isteklerine göre değişir. Burun dolgusu işlemi sadece küçük düzeltmeler için uygunken, burun yapısında ciddi deformasyonlar olan kişilerde cerrahi operasyon kaçınılmaz olabilir.

Öncelikle hekim, kişinin burun yapısı ve istekleri doğrultusunda hangi yöntemin daha uygun olacağına karar verir. Cerrahi burun ameliyatı gerektiren kişilere operasyon öncesi muayene, tetkikler ve planlama yapılır. Burun dolgusu işlemi için ise hastanın burun yapısı ve deformasyonları incelenerek uygun dolgu malzemesi seçilir.

Sonuç olarak, hangi yöntemin tercih edileceği kişinin burun yapısı ve isteklerine göre değişir ve hekim tarafından karar verilir.

Dolgu ile Burun Kaldırma Olur mu?

Evet, burun dolgusu işlemi sayesinde ameliyatsız bir şekilde burun ucu kaldırma işlemi yapılabilmektedir. Ancak, burun ucu kaldırma derecesi belirli bir seviyede olmalıdır ve kişinin yüz şekline uygun olarak belirlenen miktarlarda dolgu malzemesi kullanılmalıdır. Bu sayede doğal ve estetik bir görüntü elde edilebilir. Elmacık kemikleri seviyesi ve çene ucu uzunluğu gibi faktörler de dikkate alınarak orantılı bir işlem yapılabilir.

Sakarya Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.