İller

Muğla Dudak Dolgusu

blank

Muğla Dudak Dolgusu, Muğla Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgunlaştırma, dudakların genç görünmesini sağlama, dudağı dolgunlaştırarak kontürlerin belirlenmesi ve dudaktaki şekil bozukluklarının giderilmesi amacıyla gerçekleştirilir. İnsan anatomisi gereği üst dudak, alt dudağa kıyasla daha incedir ve bu sebeple estetik operasyonlarda genellikle üst dudağın hacmi arttırılır. Dudak dolgusu işlemi sayesinde estetik açıdan daha güzel bir görüntü elde edilir ve yaşlanan dudaklar da dolgu işlemi ile yeniden şekillendirilir.

Dudak dolgusu operasyonunda, dudakların çevresi ve iç kısmına hyalüronik asit gibi uyumlu bir dolgu maddesi enjekte edilir. Hyalüronik asit, dudak yapısıyla uyumlu bir yapıya sahip olduğu için bu estetik operasyonunda sıklıkla tercih edilen bir dolgu maddesidir. Ayrıca, bu asit insan vücudunda da doğal olarak bulunur ve güvenli ve uzun süreli etkisi nedeniyle uzmanlar tarafından tercih edilir. Kollajen de dudak dolgusu işleminde kullanılan bir maddeydi ancak artık sıklıkla tercih edilmez.

Sonuç olarak, dudak dolgusu işlemi sayesinde dudaklar şekillendirilir ve hacim kazandırılır. Bu estetik operasyonunda hyalüronik asit gibi uyumlu ve güvenli dolgu maddeleri kullanılır ve uzmanlar tarafından tercih edilir.

Muğla Dudak Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudağa Dolgu mu Botoks mu?

Tamamlayıcı özellikleri olan botoks ve deri altı dolgu maddeleri, dudaklarda hatlandırma ve dolgunlaştırma için kullanılırlar. Ancak bu iki yöntemin bazı farklılıkları vardır:

• Botoks, kasları gevşetmek yerine dudakları dolgunlaştırmak ve şişirmek için kullanılan dolgu maddelerinin aksine, dudakları dışa doğru kıvrımlaştırmak için kullanılabilir.

• Dudak dolgusu maddeleri, dudak köşelerindeki kırışıklıklara enjekte edilebilir ve genç bir görünüm sağlayabilir. Ancak botoks, dudağın işlevselliğine zarar verdiği için bu bölgelerde kullanılmaz.

• Botoks, ağız kenarlarındaki derin çizgiler gibi dudağa şekil vermek için direkt olarak enjekte edilmeyebilir. Bu çizgilere uygulanarak dudağın çevresindeki kırışıklıkların gerilmesi sağlanır ve aynı zamanda dudağa da şekil verilir.

• Üst dudak çizgisine dolgu enjekte edilmesi, dolgunun ağırlaştırarak dudağı aşağı çekmesi ve doğal görüntüyü bozması nedeniyle mümkün olmayabilir. Bu durumda botoks kullanımı daha uygun olabilir.

• Dolgu maddeleri, botokstan daha uzun süre etkili olabilir, ancak birçok dolgu maddesi botoks ile birlikte kullanıldığında etki süresi daha da uzatılabilir. Bununla birlikte, kullanımın hasta yüz yapısına bağlı olarak değişebileceği unutulmamalıdır.

Muğla Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Dudak dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.