İller

Muğla Burun Dolgusu

blank

Muğla Burun Dolgusu, Muğla Burun Dolgusu Fiyatları

Burun, yüzümüzün merkezinde yer alan ve dikkatleri en çok çeken organımızdır. Estetik burun ameliyatları en sık uygulanan işlemler arasındadır. Ameliyat ile burun dokusu büyütülebilir veya küçültülebilir. Ameliyat için uygun olmayan, ameliyat düşünmeyen, minimal değişiklikler isteyen ya da asimetriden şikayetçi hastalar için burun dolgu uygulamalarıyla şekil değişikliği elde edilebilir. Ancak burun dolgusu her burun yapısına uygun değildir. Bu nedenle, doktorunuzla yapacağınız görüşme sonrası burun dolgusu uygulamasına uygunluğunuzun kontrol edilmesi gerekmektedir. Burun dolgusu ile burun ucunun kaldırılması, burun kemerinin azaltılması, asimetrilerin düzeltilmesi ve çökme bölgelerine hacim kazandırılması mümkündür.

Muğla Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erkeklere Burun Dolgusu Yapılır mı?

Burun dolgusu sadece kadınlar için değil, erkekler için de oldukça popülerdir. Yaklaşık olarak yaptığımız işlemlerin üçte biri erkek hastalara uygulanmaktadır. Ameliyatsız burun estetiği işlemini deformasyonlu burun ameliyatları geçiren hastalara da uygulayabiliyoruz. Burun dolguları ile skar dokularını, burundaki asimetrileri ve çökmeleri düzeltebilir ve tekrar şekillendirebiliriz, böylece ikinci bir ameliyat gereksinimi olmadan burun estetiği işlemini gerçekleştirebiliriz.

Burun Dolgusu Kalıcı mı?

Bilindiği gibi dudak dolgusu, şakak dolgusu, çene dolgusu, burun dolgusu da dahil tüm dolgu işlemlerinde daha sağlıklı olması nedeniyle hyaluronik asit bazlı geçici dolgular kullanıyoruz. Burnun yapısına, cildin dolguyu eritme hızına göre burun dolgusu işleminin kalıcılığı konusu değişkenlik arz etmektedir. Ancak genel bir değerlendirme söz konusu olursa bu dolgu işleminin kalıcılığının ortalama 12-18 ay gibi bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Tabii her yıl düzenli yapılan dolgular ile uygulamanın kalıcılığını daha uzun sürelere yaymak da mümkündür.

Muğla Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.