İller

Muğla Botox

blank

Muğla Botoks, Muğla Botoks Fiyatları

Botoks, gergin ve pürüzsüz yüz hatlarına sahip olmak isteyen birçok kişi tarafından tercih edilen estetik işlemlerden biridir. Yüzdeki kırışıklıklar ve ince çizgilerin yok edilmesi için en güvenilir ve başarılı yöntemlerden biridir.

Bıçak altına yatmaktan korkan veya bu konuda tedirginlik duyan kişiler, botoks sayesinde kesme işlemi olmaksızın gergin ve sıkı yüz hatlarına kavuşabilirler. Botoks fiyatları, güncel işlemler ve fiyatlar doğrultusunda kişilere bildirilir.

Muğla Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botoks Kimlere Uygulanır?

Botoks enjeksiyonlarından, mimiklere bağlı çizgi ve kırışıklıklardan şikayetçi olan herkes faydalanabilir. Ancak hamile veya emziren bayanlar botoks işlemi yaptıramazlar. Botoks enjeksiyonu, çizgiler ya da kırışıklıklar iyice yerleştikten ve derinleştikten sonra yapılır. Bu nedenle, tedavi dolgu enjeksiyonları ile desteklenmelidir. Çizgiler derinleşmeden önce botoks enjeksiyonu yapıldığında sonuç daha başarılı olur. Yaş sınırı olarak belirli bir yaş yoktur, ancak 18 yaşın altındaki kişilere nadiren botoks uygulanır ve bu durumda çok dikkatli olunması gerekir.

Yüz Botoks Uygulama Alanları

Yüz botoksu, yüzdeki mimikleri oluşturan kaslara uygulanan bir işlemdir. Bu kasların kasılması sonucu ortaya çıkan cilt çizgilerinin giderilmesi hedeflenir.

Botoks uygulaması genellikle alın, göz çevresi (kaz ayağı), iki kaş arası (belce), burun üst yan duvarları (tavşan çizgileri), dudak çizgileri ve ağız köşe çizgileri (kukla çizgileri) gibi hareketli bölgelere yapılır.

Alın bölgesindeki yatay çizgilerin giderilmesi için deri altındaki dikey kaslara botoks uygulanır. Göz çevresindeki çizgilerin giderilmesi için ise deri altındaki kaslara 2 ila 4 farklı noktaya botoks yapılır. İki kaş arasında bulunan dikey çizgilerin giderilmesi için deri altındaki yatay kaslara 5 ila 7 farklı noktaya botoks uygulanır. Burunun üst yan duvarlarındaki çizgilerin giderilmesi için ise deri altındaki kaslara botoks yapılır.

Dudak üstünde dikey olarak bulunan çizgilerin giderilmesi için deri altındaki yatay kaslara botoks yapılır. Ağzın her iki yanında aşağı doğru geniş bir açıyla bulunan çizgilerin giderilmesi için de yatay kaslara botoks uygulanır. Eğer yüzde birden fazla hareketli bölge varsa, uygun miktarda botoks bu bölgelere uygulanabilir.

Muğla Botoks Fiyatı Nedir?

Botoks fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan botoks markası gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.