İller

Konya Jawline Dolgusu

blank

Konya Jawline Dolgusu, Konya Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline dolgusu, yüz ile uyumlu bir çene yapısı oluşturmak amacıyla yapılan cerrahi olmayan bir estetik işlemdir. Bu işlem, dermal dolgu malzemeleri kullanılarak enjeksiyon tekniğiyle gerçekleştirilir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen jawline dolgusu, çene hattına şekil verme ve keskinlik kazandırma konusunda hızlı ve belirgin sonuçlar sağlar. Cerrahi bir işleme gerek duyulmadan, çene hattını belirginleştirir, yuvarlak yüz hatlarını keskinleştirir, simetrik bir çene yapısı oluşturur, dudak ve çene arasında uyum sağlar ve çene ucunun belirgin ve orantılı olmasını sağlar.

Konya Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgusu Erkeklere de Uygulanabilir Mi?

Jawline dolgusu kadınlar ve erkekler için uygundur. Özellikle erkekler daha belirgin ve keskin bir çene hattı isteyebilirler. Bu nedenle jawline dolgusu ile ameliyatsız bir şekilde istedikleri görünüme kavuşabilirler.

Jawline Dolgu Uygulamasının Avantajları

  • Cerrahi müdahale gerektirmeden ideal çene hattına kavuşmak,
  • Pratik ve kısa sürede tamamlanabilmesi,
  • Uygulama sonrasında hemen günlük hayata dönülebilmesi,
  • Etkilerinin hızlıca fark edilebilmesi,
  • Tekrarlanabilir bir uygulama olması.

Jawline Dolgusunun Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Jawline dolgusu uygulamasında kullanılan dolgu maddesine, miktarına ve kişinin fizyolojik özelliklerine bağlı olarak ortalama 12-18 ay kadar kalıcılık gösterir. Bu sürenin sonunda işlem kolayca tekrarlanabilir. Ancak sonuçların süresi kişisel faktörlere göre değişebilir.

Konya Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.