İller

Kayseri Burun Dolgusu

blank

Kayseri Burun Dolgusu, Kayseri Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, burun estetiği ameliyatı olmaksızın burunun dış görünümünü değiştirmeye yarayan bir dolgu uygulamasıdır. Genellikle hyaluronik asit ve türevleri kullanılır. Burun dolgusu ile burun eğriliği hafifletilebilir ya da burun ucu kaldırılabilir.

Ancak, burun dolgusu ile nefes alma problemleri veya valv yetmezliği gibi anatomik problemler çözülemez. Dolgu maddesi, daha çok estetik amaçlı kullanılır ve kalıcılığı yaklaşık 1-1,5 yıldır.

Burun estetiği ameliyatı olmak istemeyen hastalara burun dolgusu önerilebilir ancak dolgunun kalıcı olmadığı ve fonksiyonel bir değişime yol açmayacağı hatırlatılmalıdır.

Ayrıca, burun, cilt ve kıkırdak arasına yapılan her madde, bir iyileşme dokusu oluşturarak küçük çaplı da olsa bir reaksiyona sebep olur. Bu reaksiyon, yapıldığı yerde kalıcı bir doku değişikliğine sebep olabilir ve bazı durumlarda ameliyat ile düzeltme gerektirebilir.

Burun estetiği ameliyatı olmamış hastalara dolgu yapılırken, burunun anatomik özellikleri göz önünde bulundurularak olası sonuçlar hesaplanmalıdır. Dolgu olmadan da ameliyat kararı alınabileceği gibi, bazı durumlarda ameliyat esnasında veya sonrasında dolgu gibi yardımcı maddelere başvurmak gerekebileceği hastalara ayrıntılı şekilde anlatılmalıdır.

Dolgu yapan hekimin, dolgu yapılan organın anatomisi ve fizyolojisi hakkında bilgi sahibi olması ve ilgili tüm ameliyatları bilmesi gerekmektedir.

Kayseri Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusu Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun dolgusu sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Dolgular ciltle yaklaşık 1 ayda bütünleştiği için uygulama bölgesine aşırı baskı yapılmamalıdır. Bol su tüketimi yapılmalı ve aşırı sıcaklardan kaçınılmalıdır. Gözlük ve maske kullanmak gerekiyorsa, dolgu uygulanan bölgeye dikkat edilerek kullanılmalıdır.

Burun Dolgusu Acıtır Mı?

Ameliyatsız burun estetiği sırasında kullanılan anestezik kremler sayesinde işlem sırasında ağrı ve acı hissedilmez. Ancak enjeksiyonlu bir işlem olduğu için iğne giriş-çıkış noktalarında küçük şişlikler ve hafif ödemler oluşması normaldir. Bu nedenle kişi işlem sonrası sosyal hayatına hemen dönebilir.

Kayseri Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.