İller

İzmit Jawline Dolgusu

blank

İzmit Jawline Dolgusu, İzmit Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline dolgusu, çenenin köşe kısmından başlayarak çene ucu tarafına kadar olan yüz hattının belirginleştirilmesi için yapılan bir dolgu uygulamasıdır.

Bu uygulama sayesinde çene hattı daha belirgin hale gelir ve kişi daha estetik bir görünüme kavuşur. Kulak ile çene ucu arasında bulunan mandibular kemik boyunca dolgu enjekte edilir.

Jawline dolgusu ile çene hatları daha belirgin hale getirilir, çene köşeleri vurgulanır ve genişletilir. Bu uygulama genellikle erkekler tarafından tercih edilir.

İzmit Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgu Kimler İçin Uygundur?

Jawline dolgu uygulaması genellikle çenenin alt yüz bölgesine uygulanır ve çene altı bölgesindeki görünümden memnun olmayan kişiler tarafından tercih edilir. Gerçekten jawline dolgu ihtiyacı olan kişiler çok çeşitlidir ve çene ucunun yumuşak hatlı ve kısa olması, boyun derisinde kırışıklıkların bulunması, sarkma problemi yaşanan gıdı bölgesinde estetik görüntünün bozulması gibi nedenler bu ihtiyaçları tetikleyebilir.

Jawline dolgu uygulamaları, yüz hattı yuvarlak olanlar, çenesi ve dudakları arasında bir oranın olmaması, kısa çene hattının bulunması, yaşa bağlı deformasyonlar ve çene ucunun dar olması gibi sebeplerden dolayı talep edilebilir. Bu nedenlerle kişiler, jawline dolgu uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinmek isteyebilirler. Ancak sadece bilgi sahibi olmakla kalmayıp, uzmanların önerilerine de dikkat etmek önemlidir.

Jawline Dolgu İçin Yaş Sınırı Var mıdır?

Jawline çene dolgusu için yaş sınırı genellikle 18 yaş olarak kabul edilir. Bu yaşın altındaki kişilerin kemik ve yumuşak dokularındaki gelişimin tamamlanmamış olması nedeniyle, çene hattı dolgusu yapılması önerilmez. Ancak bu yaş sınırı, kişinin sağlık durumu ve ihtiyaçlarına göre değişebilir. Bu nedenle, Jawline çene dolgusu yaptırmak isteyen herkesin öncelikle bir uzman doktorla görüşmesi önerilir.

İzmit Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.