İller

İzmit Botoks

blank

İzmit Botoks, İzmit Botoks Fiyatları

Botoks, yüz kırışıklıkları ve aşırı terleme gibi sorunlara çözüm sunan bir estetik uygulamadır. Botoks, Clostridium botulinum adlı bakteriden elde edilen bir ekzotoksindir. Botoks, enjekte edildiği bölgedeki sinir uçlarının iletimini geçici olarak engelleyerek kasların veya ter bezlerinin kasılmasını önler.

Botoks Nasıl Yapılır?

Botoks uygulaması uygun şartlar altında doktor tarafından enjeksiyon şeklinde yapılır. Botoks işleminden önce uygulama bölgesine lokal anestezi kremi sürülür. Daha sonra kıldan ince iğneler ile mimik kaslarına veya ter bezlerine mikro dozlarda botoks enjekte edilir. Botoks işlemi 10-15 dakika sürer ve ağrılı bir işlem değildir.

İzmit Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botoksun Etkileri Ne Zaman Görülür?

Botoksun etkileri ortalama 3-5 gün içinde başlar ve 7-10 gün içinde tam olarak ortaya çıkar. Botoksun etkisi kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 4-6 ay sürer. Bu süre sonunda botoksu tekrarlamak gerekir.

Botoksu Kimler Yaptırabilir?

Botoksu hamile veya emziren kadınlar dışında hemen hemen herkes yaptırabilir. Ancak botoksu yaptırmadan önce doktorunuza alerjiniz, kronik hastalığınız veya ilaç kullanımınız olup olmadığını bildirmeniz gerekir. Ayrıca botoksu deneyimli ve uzman bir doktora yaptırmanız önemlidir.

Botoksun Yan Etkileri Var Mıdır?

Botoksun yan etkileri nadiren görülür ve genellikle geçicidir. En sık görülen yan etkiler arasında enjeksiyon bölgesinde kızarıklık, morluk, şişlik veya kaşıntı sayılabilir. Bunların dışında baş ağrısı, göz kapağı düşüklüğü veya asimetri gibi durumlar da oluşabilir ancak bunlar da zamanla düzelir.

Botokstan Sonra Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Botokstan sonra ilk 24 saat boyunca alkol almamak, spora gitmemek, kuaföre gitmemek veya saunaya gitmemek gerekir. Ayrıca ilk 3 gün havuza girmemek ve güneşten korunmak da önerilir. Aynı zamanda ilk gün uyku pozisyonuna dikkat edilmeli ve yüz üstü yatmamalıdır

İzmit Botoks Fiyatı Nedir?

Botoks fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan botoks markası gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.