İller

İzmir Jawline Dolgusu

blank

İzmir Jawline Dolgusu, İzmir Jawline Dolgusu Fiyatları

“Jawline dolgu” işlemi, çenenin uç kısmından kulak önüne kadar uzanan iki mandibular kemik uzantısı boyunca yapılan dolgu uygulamasıdır.

Bu işlem, çenenin köşelerinden çenenin ucuna kadar olan yüz bölgesindeki hatların daha belirgin hale getirilmesini sağlar. Çene hattı ve çene uçlarına yapılacak olan dolgu uygulamaları, yüz bölgesinin daha estetik, şık ve çekici görünmesine yardımcı olur.

Erkeklerde maskülen hatların ifadesi olarak kabul edilen, çene köşelerinin belirginleştirilmesi ve genişletilmesiyle çene hattının vurgulanması işlemi, “çene maskülanizasyonu” olarak adlandırılmaktadır.

İzmir Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgu Nedir?

Jawline çene dolgusu, yüzdeki belirli bölgelerin dolgunlaştırılması için yapılan bir dolgu uygulamasıdır. Bu uygulama genellikle çene çizgisindeki çukurlukları gidermek ve yüz hatlarını dengelemek için tercih edilir.

Dolgu enjeksiyonu, deri altına ve kemik üzerine enjekte edilerek, bölgenin dolgunlaşmasını ve yükselmesini sağlar. Bu uygulama yüzün genel görünümünde olumlu bir değişiklik yaratır ve yüz hatları daha uyumlu hale gelir. Burun ucundan çene ucuna kadar uzanan çizgide ideal açı sağlanarak daha oval ve estetik bir görünüm elde edilir. Ayrıca çene çizgisinin belirginleştirilmesiyle birlikte daha net ve keskin yüz hatları elde edilir.

Jawline Dolgusu Kalıcı Mıdır?

Jawline çene dolgusu uygulaması sonrası yüz hattının görünümünde hemen olumlu bir fark hissedilir. Dolgunun kalıcılığı kişiden kişiye değişmekle birlikte, uygulama kalın ve yoğun dolgularla yapıldığı için 12-18 ay arasında değişmektedir. Uygulama sonrasında çene bölgesinde bir süre sertlik ve ödem hissedilebilir. Ancak yaklaşık 2 hafta sonra dolgu doku ile bütünleşir ve bölgede yumuşama başlar. Ödem tamamen geçtikten sonra istenilen çarpıcı görünüm daha belirgin hale gelir.

İzmir Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.