İller

İzmir Dudak Dolgusu

blank

İzmir Dudak Dolgusu, İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu estetiği, dudakların hacim kazanması ve estetik görünümünün iyileştirilmesi amacıyla uygulanan acısız ve hızlı bir dolgu işlemidir. Eğer dudaklarınızın görünümünden memnun değilseniz ve bu durumdan kurtulmak istiyorsanız, dudak dolgusu yaptırarak kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu işlemi, uzmanlar tarafından birkaç farklı yöntem kullanılarak uygulanabilir. Bu yöntemler kişilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre değişebilir. İşlem kısa sürede tamamlanabilirken, bazı ameliyat benzeri yöntemlerle daha uzun sürebilir.

Uzmanlarımızla iletişime geçerek, sizin için en uygun yöntemi belirleyebilirsiniz.

Dudak dolgusu tedavisi, size daha dolgun dudaklar sağlayabilen bir kozmetik prosedürdür. Enjekte edilebilir dermal dolgu yöntemi, günümüzde en yaygın olarak kullanılan dudak büyütme yöntemidir.

Dudaklarınıza ve ağzınıza enjekte edilebilecek birçok türde dermal dolgu maddesi vardır. Ancak günümüzde en yaygın dolgu maddeleri, hyaluronik aside benzer maddeler içeren ürünlerdir. Hyaluronik asit, doğal bir maddedir ve vücutta bulunur. Dudaklarda hacim artışı sağlar.

Bununla birlikte, bu tür dermal dolgu maddelerine bazen “hyaluronik asit dolgu maddeleri” denir. Kollajen, eskiden en yaygın dermal dolgu maddesi olsa da, bugün daha az kullanılır. Daha yeni seçenekler daha güvenlidir ve etkileri daha uzun sürer.

Yağ enjeksiyonları ve implantlar, dudakları dolgunlaştırmak için diğer seçeneklerdir. Ancak günümüzde çok fazla kullanılmazlar, çünkü sonuçları değişebilir ve daha büyük yan etki riskleri taşıyabilirler.

İzmir Dudak Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudak Dolgusu İçin Kullanılan Hyalüronik Asitin Özellikleri

  • Hyalüronik asit bir polisakkarit veya çoklu doğal şekerdir ve insan vücudunda doğal olarak bulunur.
  • Hyalüronik asit, hücre bölünmesi, eklemlerin kayganlığının sağlanması ve cildin gerginliğinin korunması gibi önemli görevleri yerine getirir.
  • Hyalüronik asit, kendi hacminden bin kat daha fazla su tutabilir ve enjekte edildiği yerde uzun süre şeklini koruyabilir.
  • Dolayısıyla, hyalüronik asit, dudak dolgusu için ideal bir dolgu maddesi olarak kabul edilir.
  • Ayrıca, hyalüronik asit vücutta doğal olarak bulunduğu için alerji yapma riski çok düşüktür.
  • Kollajen de dolgu maddesi olarak kullanılabilir, ancak hyalüronik asit daha güvenli ve daha uzun ömürlüdür.
  • Hyalüronik asit dolguları, dudak hacmi kontrolü sağlar, kademeli olarak verilebilir, topaklar ve çarpmalar kolayca çözülebilir, daha az morarma ve şişme etkisine sahiptir ve makul kalıcı sonuçlar sağlar.

Hangi Dolgu Maddesi İyi?

Stylage, Hyabell, Teosyal, Juvederm ve Restylane gibi markalar güvenilir dolgu markalarıdır. Bizim uygulamalarımızda en doğal görünüm elde ettiğimiz markalar arasında bu üç marka yer alıyor ve bu markaların hyalüronik asit bazlı ürünlerini tercih ediyoruz.

FDA tarafından onaylanmış diğer popüler dolgu markaları arasında Radiesse, Belotero, Sculptra, Evolence, Prevelle, Elevess, Artefill, Captique, Hylaform, Cosmoderm, Fibrel, Zyplast ve Zyderm yer alıyor.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Dudak dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.