İller

İzmir Burun Dolgusu

blank

İzmir Burun Dolgusu, İzmir Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, ameliyatsız burun estetiği olarak da bilinir ve burun şekli değişiklikleri için cerrahi müdahale gerektirmeden gerçekleştirilen bir prosedürdür. Bu prosedür genellikle cilt dolgu malzemelerinin enjekte edilmesini içerir. Hyalüronik asit dolgu malzemeleri gibi hacim kazandırmak için farklı yüz bölgelerine enjekte edilen ürünlerdir. En çok enjekte edilen yüz bölgeleri arasında dudaklar, nazolabial kıvrımlar ve yanaklar bulunur. Cerrahi olmayan rinoplasti tekniği son yıllarda geliştirildi ve bu prosedürde burundaki dolgu enjeksiyonu ile burundaki boşluklar, girintiler, kontur eksiklikleri ve asimetriler tedavi edilebilir hale geldi.

İzmir Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Burun dolgusu uygulaması, 18 yaşını geçmiş, burun şeklinde hafif kemer, eğrilik veya burun ucu düşüklüğü olan kişilere yapılabilir. Bu kişiler genellikle burun estetik ameliyatı istemeyen kişilerdir. Ayrıca estetik ameliyat sonrası hafif deformiteleri düzeltmek için de burun dolgusu uygulanabilir.

Burun dolgusu, ameliyat istemeyen ve çok hafif bozuklukları olan küçük burunlara uygulandığında memnun edici sonuçlar verir. Büyük kemeri olan, çok eğri, çok büyük burunlarda veya burun ucu çok düşük olan kişilerde kullanımı sınırlıdır. Dolgu maddesinin burnu biraz daha büyüteceği unutulmamalıdır. Bu tip uygun olmayan kişilerde ameliyat ile burun estetiği yapmak daha doğru olacaktır.

Burun Dolgusu Zararlı Mıdır?

Burun dolgusu uygulamasının da bazı riskleri bulunmaktadır. Örneğin, burun dolgusu uygulaması sonrasında enfeksiyon, şişme, morarma, ağrı, hassasiyet, alerjik reaksiyonlar gibi olumsuz etkiler görülebilir. Ancak, bu tür yan etkiler nadir görülür ve genellikle kısa süreli olur. Bununla birlikte, doğru malzeme ve teknik kullanılarak uygulanan burun dolgusu işlemi, çoğu hastada güvenli ve etkili bir seçenek olabilir.

İzmir Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.