İller

İzmir Botoks

blank

İzmir Botoks, İzmir Botoks Fiyatları

Botoks uygulamaları, mimik çizgilerinin yaşla birlikte belirginleşmesine karşı kullanılan kolay ve güvenilir bir yöntemdir. Bu uygulama, özellikle alın, kaş çatma çizgisi, kaz ayakları ve boyun bölgesindeki kırışıklıkların hafifletilmesinde etkilidir. Botoks enjeksiyonu sayesinde, bu bölgelerdeki çizgilerin açılması ve ciltteki genel görünümün düzeltilmesi mümkündür. Bu işlem, diğer estetik yöntemlerle karşılaştırıldığında çok daha az riskli ve daha pratiktir. Botoks, kaslara minik iğnelerle verilen ilaç sayesinde kolayca uygulanabilen bir işlemdir.

Botoks Nedir?

Botoks, A tipi botulinum enjeksiyonu adı verilen bir işlemle gerçekleştirilen bir estetik uygulamadır. Bu uygulama, kasların hareketini engelleyerek alın kırışıklığı, göz çevresi çizgileri, kaş ortası çizgileri ve boyundaki kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Botoks uygulaması, ince iğnelerle kasların içine direkt olarak enjekte edilir ve çizgilerin yaklaşık 4-7 gün içinde yok olmasına ve yeni kırışıklıkların oluşmasının önlenmesine yardımcı olur.

İzmir Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botoks ile Kaş Kaldırmak Mümkün mü?

Botoks uygulamaları, sadece kırışıklıkların tedavisinde değil, kaşların şekillendirilmesinde de kullanılabilmektedir. Kaşların düşüklüğüne neden olan kasları engelleyen botoks enjeksiyonlarıyla, kaşlar yukarı kaldırılabilmekte ve daha estetik bir görünüm elde edilebilmektedir. Kaş kaldırma işlemi, cerrahi uygulamalardan kaçınan kişiler için alternatif bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Botoksun kaş kaldırma işlemi sonrası etkisi 1-4 mm arasında değişebilmekte ve hekimin tecrübesine ve anatomi bilgisine bağlıdır. Botoks sayesinde kaşların dinamizmi sağlanır ve daha genç bir görünüm elde edilir.

Botoks Kalıcılık Süresi Nedir?

Botoks uygulaması yapılan bölge, önceden gözle görülür kırışıklıklara sahipken artık daha pürüzsüz ve düz bir görünüme kavuşur. Uygulama yapıldıktan yaklaşık 3 ay sonra botulinum toksinin kaslar üzerindeki etkisi azalmaya başlar ve yaklaşık 6 ay sonra tamamen kaybolur, bu süre sonunda kaslar eski haline döner. Botoks uygulaması, tekrarlanabilir bir işlem olup, ardışık uygulamalar botoksun etkisinin kalıcılık süresini uzatır.

İzmir Botoks Fiyatı Nedir?

Botoks fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan botoks markası gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.