İller

İstanbul Dudak Dolgusu

blank

İstanbul Dudak Dolgusu, İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu, dudakların iç kısmına ya da çevresine dermal dolgu enjekte edilmesi yoluyla dudak hacmini artırmayı veya şekillendirmeyi amaçlayan bir estetik müdahaledir. Bu işlem, dudak incelmesi yaşayanlar veya dudak yapısını değiştirmek isteyen herkes için uzman kişiler tarafından gerçekleştirilebilir. Dolgu malzemesi olarak sıklıkla kullanılan hyaluronik asit, cilde hacim kazandırmak için oldukça etkili bir madde olarak bilinir. Ayrıca, dokuların onarılmasına yardımcı olan ve cildi pürüzsüz tutan bu dolgu maddesi, dudak dokusuyla uyumlu bir yapıdadır ve aynı zamanda ciltteki hücrelerin suyu tutmasına yardımcı olur.

İstanbul Dudak Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Dudak dolgusu işleminin etkisi anlık olarak uygulama sonrasında gözlemlenebilir. Uygulama tamamlandıktan hemen sonra günlük yaşama kolayca dönülebilir. Dudak dolgusu işlemi sonrasında herhangi bir şişlik ya da ağrı hissi yaşanmaz. Ancak, uygulama sonrasında hafif bir ödem meydana gelebilir. Bu ödem yaklaşık iki hafta içinde kendiliğinden geçer. Uygulama sonrasında istirahat etmek ya da özel bir diyet uygulamak gibi gereklilikler yoktur. Yüz görünümüne uygun bir planlama ile yapılan dudak dolgusu işlemi, hızlı ve doğal sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir.

Dudak Dolgusu Sonrası Ödem

Dudak dolgusu uygulaması kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Uygulanan bölge dudağın alt ya da üst kısmındaki kırmızı bölgeye ya da kontur denilen dudakla derinin birleştiği alana göre değişkenlik gösterir. Yapılan işlemler sonucunda kısa zamanda dudak hacmi artar ve daha belirgin hale gelir. Hyalüronik asit sayesinde daha parlak ve sağlıklı bir görünüm elde edilirken, aynı zamanda hafif bir şişlik ya da ödem oluşumu da normal karşılanır.

Uygulama sonrasında ortaya çıkan bu şişlik ve ödemler yaklaşık üç gün kadar devam edebilir. Genellikle iki hafta içinde tamamen kaybolurlar. Ancak uzun süreli şişlik ve morluk durumda mutlaka hekiminize bilgi vermelisiniz.

İstanbul Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Dudak dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.