İller

İstanbul Burun Dolgusu

blank

İstanbul Burun Dolgusu, İstanbul Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, burun şeklindeki istenmeyen görünüm veya asimetrileri ameliyat gerektirmeden ortadan kaldırmayı amaçlayan invaziv bir işlemdir. Bu yöntem, ağrı veya acı gibi durumlar yaşamadan estetik görünüm elde etmek için sıkça tercih edilmektedir. Ancak burun dolgusu uygulaması herkese uygun değildir ve dolgunun kalıcı olmadığı belli bir süre sonra burunun tekrar eski şeklini alabileceği konusunda hastaya detaylı bilgi verilmelidir. Burun dolgusu cerrahi işlemlere kıyasla daha ekonomiktir, ameliyattan korkan kişiler için diğer bir seçenek sunar ve işlem sonrasında rötuşlar yapılabilir. Bu nedenlerle burun dolgusu uygulamaları sıkça tercih edilmektedir. Burun dolgusu işlemi anestezik krem sürülmesinden işlemin bitmesine kadar 20 ila 30 dakika sürmektedir.

İstanbul Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun dolgusu ile aşağıdaki estetik sorunlara çözüm bulunabilir:

-Burun kökünde çökme

-Burun kemeri düzeltilmesi

-Burun sırtında tümsek veya çökme

-Burun sırtında asimetri

-Geniş burun sırtı

-Burun ucu düşüklüğü

-Burun ucunda gamze

Burun Dolgusu Eritilebilir mi?

Burun dolgusu, genellikle yüz bölgesindeki sorunlara çözüm sunan geçici bir işlemdir. Bu nedenle, işlem sonrasında eski haline geri dönmek isteyen kişiler olursa, müdahalenin etkisi belirli bir süre içinde azalmaya başlayacaktır. Ancak, dolgunun eritilmesi işlemi yapılması gerekebilir ve bu da kişinin önceki burun şeklini tam olarak geri kazanması anlamına gelebilir. Yine de burun dolgusu uygulaması sonrasında geri dönüş mümkün olsa da bu nadir bir durumdur çünkü genellikle kişiler elde edilen sonuçtan memnun kalırlar.

İstanbul Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.