İller

Gaziantep Jawline Dolgusu

blank

Gaziantep Jawline Dolgusu, Gaziantep Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline dolgusu (Çene Hattı Dolgusu), yüzdeki çene hattını daha belirgin hale getirmek amacıyla yapılan bir estetik işlemdir. Bu işlem, genellikle daha köşeli ve düzenli bir çene hattı isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Jawline dolgusu, yüz dokusuna hyaluronik asit gibi bir kimyasal madde enjekte edilerek gerçekleştirilir. Bu madde, yüz dokusunu yoğunlaştırarak çene hattını daha belirgin hale getirir.

Jawline dolgusu, uzmanlar tarafından yapılan bir işlemdir ve genellikle ortalama 15 dakika sürer.

Gaziantep Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgu Erkeklere Yapılır Mı?

Evet, erkekler de jawline dolgusu gibi estetik işlemleri yaptırabilirler. Bu işlem, çeneye uygulanan bir estetik işlemdir ve genellikle yüzünüzdeki çene hattının daha köşeli ve düzenli görünmesini isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Cinsiyet açısından herhangi bir ayrım yoktur ve Jawline yaptırmak için 18 yaşından büyük olmak ve herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak yeterlidir.

Jawline Dolgusu İçin Kaç cc Dolgu Gerekmektedir?

Jawline dolgusu kaç cc olarak uygulanacağı, hastanın mevcut çene yapısına ve çene ucunun konumuna bağlı olarak değişmektedir. Normal bir çene ucu olan hastalarda, genellikle 2 cc/ml veya 2 enjektör dolgu uygulanır. Ancak çene ucu daha küçük olan hastalarda en az 3 tüp ya da 3 ml dolgu uygulaması gerekebilir. Bu nedenle, jawline dolgusu yaptırmayı düşünen hastaların en az 2 tüp dolgu uygulanması gerektiğini bilmeleri önemlidir. Sadece çene ucu dolgusu uygulamasında ise genellikle 1 tüp dolgu yeterli olurken bazı durumlarda ihtiyaca göre 2. tüp dolgu gerekebilir.

Gaziantep Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.