İller

Gaziantep Dudak Dolgusu

blank

Gaziantep Dudak Dolgusu, Gaziantep Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu, gençlerde alt ve üst dudak oranlarını uyumlu bir şekilde artırmak ve yaşlanmaya bağlı olarak dudaklardaki hacim kaybını gidermek için yapılan bir işlemdir. Dudaklar, yüzün en önemli uzuvlarından biridir ve sağlık ve mutluluğun bir göstergesidir. Güzel bir dudağın kriterleri, hacmi, genişliği, simetrisi ve alt ve üst dudakların birbirleriyle orantısıdır. İnce ya da yaşa bağlı olarak dudak incelmesi yaşayan kişiler genellikle dudak dolgusu estetiğine başvururlar. Önce yüzün genel yapısına uygun dudak tasarımı yapılır ve ardından dolgu enjeksiyonu ile birlikte, eğer dudak kenarlarında sarkmalar varsa onlar da tedavi edilir. Dolgun ve doğal görünen dudaklara sahip olarak daha mutlu, daha genç ve daha enerjik görünebilirsiniz…

Gaziantep Dudak Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Neden Yapılır?

Dudak dolgusu ile şu estetik sorunlar tedavi edilir:

  • Dudaklarda hacim kaybına bağlı incelme ve düzleşme
  • Dudak sınırlarının belirginliğini kaybetmesi ve Cupid’s Bow’un düzleşmesi
  • Dudakların kenarlarının aşağı doğru sarkması ve yüzde üzgün bir ifadenin oluşması
  • Gülüş asimetrisi

Dudak Dolgusu Sonrası Ördek Dudağı Olur mu?

Dudaklarda estetik görünümü sağlamak için belli kurallar ve oranlar bulunmaktadır. Dudak dolgusu işlemi yapılırken bu kurallara uyulması gerekir. Eğer işlemi yapan kişi, dudakların doğal görünmesi konusunda yeterli bilgiye ve tecrübeye sahip değilse, dudaklarda ördek dudağı görünümü gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Ancak, uygun teknikler kullanılarak yapılan bir dudak dolgusu işlemi sonrasında ördek dudağı görünümü oluşmaz.

Gaziantep Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Dudak dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.