İller

Gaziantep Burun Dolgusu

blank

Gaziantep Burun Dolgusu, Gaziantep Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, cerrahi müdahale gerektirmeyen bir burun estetiği işlemidir. Burun yapısına şekil vermek için özel bir madde kullanılmaktadır. Yüzün en önemli estetik unsuru burun bölgesidir.

Dış görünüşünü iyileştirmek isteyen birçok kadın ve erkek, burun dolgusu estetiği işlemini tercih etmektedir. Cerrahi işlemler ise zahmetli ve uzun bir iyileşme süreci gerektirir.

Günümüzde, yaşlanma, genetik faktörler ve çevresel etkenler gibi nedenlerle ortaya çıkan cilt deformasyonlarını gidermek için cerrahi olmayan dolgu yöntemleri daha sık tercih edilmektedir.

Gaziantep Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusu ile Ameliyatsız Burun Estetiği Mümkün Mü?

Burun dolgusu, burun kemiğinde ciddi deformasyonlar olmadığı ve nefes alma sorunu yaşanmadığı durumlarda ameliyatsız burun estetiği mümkün kılan bir işlemdir. Burun ameliyatı, komplikasyon riski yüksek ve iyileşme süresi uzun bir tedavi yöntemidir. Bu nedenle insanlar, uzun bir ameliyat sürecinden kaçınarak, burun dolgusu gibi daha kısa ve kolay bir yöntem tercih ederler.

Sadece estetik açıdan kişileri rahatsız hissettiren ve deformasyon oranı düşük olan kişiler, burun dolgusu estetiği yöntemini yaptırabilirler. Ameliyatsız burun estetiği, özel bir madde kullanarak buruna daha iyi bir şekil vermek amacıyla gerçekleştirilir. Burun bölgesi, kişilerin yüz görünümünü etkileyen en önemli noktadır ve daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyen kadın ve erkekler, burun dolgusu estetiği uygulamalarını tercih etmektedirler. Yaşın ilerlemesi, genetik yapı, çevresel etmenler gibi nedenlerden dolayı ciltte meydana gelen deformasyonları gidermek için günümüzde daha çok cerrahi olmayan dolgu yöntemleri tercih edilmektedir.

Burun Dolgusu Acıtır Mı?

Cerrahi ve medikal estetik işlemlerde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, hastanın konforunu en üst düzeye çıkaran imkanlar ortaya çıkmıştır. Herhangi bir işlemin uygulanması sırasında, vücutta ağrı veya acı hissi oluşabilir. Ancak lokal anestezi teknikleri ve kremleri sayesinde işlem sırasında ağrı hissi ortadan kaldırılabilir. Burun dolgusu çok kısa ve konforlu bir uygulamadır.

Gaziantep Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.