İller

Eskişehir Burun Dolgusu

blank

Eskişehir Burun Dolgusu, Eskişehir Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, cerrahi olmayan bir estetik yöntem olup, işlem yapılmadığından oldukça basit bir uygulamadır. Burun bölgesine cilt dolgu malzemelerinin enjekte edilmesiyle birlikte, burun şekli istenilen şekilde düzenlenebilmektedir. Bu uygulama sayesinde ağız kenarlarında ve burun kenarlarında yer alan kırışıklıklar özellikle giderilmektedir. Burun, yanaklarla orantılı hale getirilmektedir.

Burun Dolgusu Tedavisi Sırasında Ağrı Oluşur Mu?

Burun dolgusu, cerrahi bir işlem olmadığından tedavi sırasında herhangi bir ağrı hissi oluşmaz. Bu nedenle, tedavi gören kişilerin operasyon sırasında veya sonrasında ağrı hissetmeleri beklenmez. Burun dolgusu işlemi hem hekim hem de hasta için oldukça rahat bir deneyimdir. Tedavi sonrasında da burun ve çevresinde ağrı oluşmaz. Tedavi sonrası dönemde, hasta sadece doktorun önerilerine uygun bir şekilde pozisyon almalıdır.

Eskişehir Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erkeklere Burun Dolgusu Yapılır mı?

Burun dolgusu sadece kadınlara özgü bir estetik yöntemi değildir. Erkekler arasında da burunlarının şeklinden ve hacminden memnun olmayanlar bulunmaktadır ve bu kişilerin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çoktur. Burun dolgusu yaptıran kişilerin cinsiyet açısından oranları hesaplandığında erkeklerin oranı da oldukça yüksektir.

Burun Dolgusu Sonrası Duş Alınabilir mi?

Burun dolgusu sonrası duş alma konusunda, hekiminizin önerilerine göre hareket etmeniz önerilir. Ancak genel olarak, operasyondan sonra ilk günün sonunda duş almakta sakınca yoktur.

Eskişehir Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.