İller

Diyarbakır Jawline Dolgusu

blank

Diyarbakır Jawline Dolgusu, Diyarbakır Jawline Dolgusu Fiyatları

Çene dolgusu olarak bilinen Jawline dolgusu, son zamanlarda popüler hale gelen bir tıbbi estetik işlemidir. Jawline dolgusu, genellikle çene bölgesindeki şekil bozukluklarını ve yanak sarkmalarını düzeltmek için erkekler tarafından da tercih edilir.

Yüz hatları şekillendirilerek çene hattını oluşturan çizgi, Jawline dolgusu ile ortaya çıkarılır. Bu sayede çene hattı daha cazip bir görünüm kazanır. Ayrıca, Jawline dolgusu, çenede üçgen bir görünüm oluşturur.

Jawline Dolgu Nasıl Yapılır?

Jawline dolgusu uygulaması, kliniğimizde sadece doktorlar tarafından satın alınabilen, hiçbir katkı maddesi içermeyen ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Tedavi öncesi, çene hattı anestezi kremi ile uyuşturulur ve ardından hyaluronik asit dolgusu, küçük iğnelerle çeneye enjekte edilir. Uygulama yapılacak bölge, hastanın ihtiyacına ve doktorun değerlendirmesine göre belirlenir ve hastanın ihtiyacına göre 2-8 ml arasında dolgu kullanılır.

Diyarbakır Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erkeklerde Jawline Dolgusu

Jawline dolgusu ya da çene dolgusu olarak da bilinen mandibula estetiği hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir dolgu yöntemidir. Dolgu işlemi sırasında, yüz hatlarına uygun bir şekilde yerleştirilen yumuşak jel enjekte edilir.

Erkekler, genellikle çekici bir yüz hattına sahip olmak ve güçlü bir çene yapısına sahip görünmek istedikleri için jawline dolgusunu tercih ederler. Ayrıca, jawline dolgusu fiyatları da bütçe dostu olduğu için tercih edilme avantajına sahiptir.

Jawline Dolgusu Yaptıranlar

Jawline dolgusu, başarılı sonuçların elde edildiği dolgu yöntemlerinden biridir ve günümüzde estetik operasyonlarının sıkça yapıldığı bir uygulamadır. Dolgu fiyatlarının makul seviyede olması ve uygulama sonrasında yüksek memnuniyet oranı, jawline dolgusunun tercih edilmesindeki en önemli avantajlardandır.

Quartz Polikliniği’nde uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen jawline dolgusu uygulamaları, kadın ve erkekler tarafından memnuniyet verici geri dönüşler almaktadır.

Diyarbakır Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.