İller

Denizli Jawline Dolgusu

blank

Denizli Jawline Dolgusu, Denizli Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline dolgusu, cilde enjekte edilen dermal dolgu maddeleri ile çene hattının yeniden şekillendirilmesi işlemidir. Bu işlemle çene bölgesindeki çukurluklar ve asimetrik görünüm giderilir, daha belirgin bir çene hattı oluşturulur ve yüz hatları daha çekici bir görünüme kavuşur.

Jawline Dolgusu Nasıl Yapılır?

Jawline dolgusu işlemi öncelikle uzman bir hekim tarafından gerçekleştirilmelidir. İşlem sırasında cilt altına enjekte edilecek dolgu maddesi hastanın ihtiyacına göre belirlenir. Enjeksiyon öncesinde lokal anestezi uygulanarak acı ve ağrı hissi en aza indirilir. Ardından, dolgu maddesi 20 dakika gibi bir sürede cilt altına enjekte edilir. İşlem sonrasında hastalar hemen günlük hayatlarına dönebilirler.

Denizli Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgu İşlemi Kalıcı Mıdır?

Jawline dolgu işlemi hem kadınlar hem de erkekler için uygulanabilen bir işlemdir ve yapılırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Bu nedenle, bireyler mutlaka işlem öncesinde gerekli tetkikleri yaptırmalıdır; aksi takdirde işlem yapılamaz. Çene dolgu işlemi, ameliyat gerektiren estetik işlemlere göre daha kısa sürer ve bireyin günlük hayatını etkilemez. Ancak dolgu maddesi zaman içinde vücut tarafından emileceği için, işlemin kalıcı olduğunu söylemek yanıltıcı olacaktır. Dolgu işlemi kalıcılığının uzatılması ve daha iyi bir görünüm için, doktorun belirlediği sürelerde işlem tekrar edilebilir. Ayrıca, bireyin sağlık durumu da dolgunun ne kadar süre kalacağını etkileyebilir. Birey, bu nedenle alanında uzman doktorların gözetiminde sağlık kuruluşlarına başvurarak, tüm durumları değerlendirmeli ve işleme alınmalıdır. Yeterli miktarda dolgu maddesi, bireyin cildinin altına nüfuz edilerek işlem tamamlanır.

Jawline Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Jawline dolgusu işlemi, cerrahi bir müdahale gerektirmeyen, acısız ve konforlu bir işlemdir. İşlem sonrasında hemen günlük hayata dönülebilir ve sonuçları hemen görülebilir. Ayrıca, dolgu maddesi yüzde doğal bir görünüm sağlar ve sonuçları 1-2 yıl arasında sürebilir.

Denizli Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.