İller

Denizli Botoks

blank

Denizli Botoks, Denizli Botoks Fiyatları

Botoks uygulaması, FDA onaylı, güvenli ve kolay bir uygulamadır. Cerrahi yöntemlere göre daha kısa sürede istenen sonuçların elde edilmesi nedeniyle daha sık tercih edilmektedir.

Botox, yüzdeki kırışıklıkların giderilmesinde en çok tercih edilen estetik işlem olup, kısa işlem süresi ve kolay uygulanabilirliği nedeniyle dünya genelinde popülerdir. Yaklaşık 20 yıldır tıp alanında farklı tedavilerde de kullanılan botoks uygulaması, geçici olmasına rağmen tatmin edici sonuçlar sunmaktadır. En yaygın uygulama alanları arasında alın kırışıklıkları, kaş arası çizgiler, göz çevresi, kaz ayağı çizgileri ve boyun bölgesi yer almaktadır. FDA onaylı olan botoks uygulaması, birçok kişide kolayca uygulanabilir ve belirgin kırışıklıkları ciddi ölçüde azalttığı görülmüştür.

Denizli Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botox Çeşitleri Nelerdir?

Botoks uygulama alanına ve tekniğine bağlı olarak çeşitleri mevcuttur. Botox genellikle yüz bölgesinde uygulanır, ancak farklı nedenlerle vücudun diğer bölgelerine de uygulanabilir. Yüz bölgesindeki uygulamalar en yaygın ve etkili olanlarıdır. Kullanılan botoks çeşitleri şunlardır:

Kaş Arası Botoks

Sürekli kaş çatan kişilerde, kaşların arasındaki kaslar çok güçlü olduğundan derin çizgiler oluşabilir. Özellikle kaş arasında derin iki çizgi şeklinde kendini gösteren bu çizgiler, botoks enjeksiyonu ile erken dönemde derinleşmeleri engellenebilir. Ayrıca var olan derin kaş arası çizgileri, dolgu ile yüzeysel hale getirilebilir.

Alın Botoksu

Alın çizgileri, yüz mimikleriyle bağlantılıdır ve konuşurken farkında olmadan yaptığımız birçok mimik, alın çizgilerinin oluşmasına ve yaşlandıkça derinleşmesine neden olur. Alın botoksu, erken dönemde minimal düzeyde uygulandığında hem mimikleri bozmadan hem de alın kırışıklıklarının görünmez olmasını sağlar ve derinleşmelerini engeller.

Çene Botoksu

Çene botoksu, çene bölgesindeki şekil bozukluklarını düzeltmek için kullanılan bir yöntemdir. Özellikle çene yan kısımlarındaki masseter kaslarının diş sıkma ve tek taraflı çiğneme nedeniyle büyümesi durumunda, bu kasların küçültülmesi için botoks kullanılır. Bu durum yüz simetrisini bozabilir ve çenenin kalp şeklinde görünmesine neden olabilir.

Çene botoksu uygulaması sırasında herhangi bir cerrahi müdahale yapılmaz, bu nedenle işlem oldukça konforlu ve ağrısızdır. Uygulama sonrasında diş sıkma probleminizden kurtulabilir ve çenenizin yana doğru genişlemiş hali daha küçülür. Bu sayede daha çekici ve estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Çene botoksu avantajları arasında, cerrahi müdahale olmaması, konforlu bir işlem olması, diş sıkma problemlerinin çözülmesi ve estetik bir görünüme kavuşulması yer almaktadır.

Koltuk Altı Botoksu

Bazı kişilerde genetik ve hormonal nedenlerle aşırı terleme sorunu görülebilmektedir. Bu rahatsızlık, özgüven kaybına neden olabilmekte ve toplum içinde rahatlık sağlamamaktadır. Ancak koltuk altı botoksu yöntemi ile aşırı terleme sorunu çözülebilir. Botoks etkisi ter bezlerinin ter üretimini engeller ve aşırı terlemeye neden olan ter bezi kaslarının çalışmasını azaltır. Yaklaşık 15-20 dakika süren işlem sonrası, botoks etkisi ortalama 4 ay boyunca devam eder. Etki süresini uzatmak için işlem tekrarlanabilir. Koltuk altı botoksu, cerrahi bir işlem olmadığı için oldukça konforlu ve ağrısız bir işlemdir.

Gummy Smile Botoks

Gülmek, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Ancak, ağız ve diş yapımızın düzgün olmadığını düşünenler, diş etlerinin görünmesi nedeniyle rahatça gülemeyebilirler. Bu sorunu çözmek için gülüşte diş etlerinin görünmesi Botoks uygulamasını yaptırabilirsiniz. Bu 15 dakikalık işlem, üst dudak kaslarına yapılan botoks enjeksiyonu ile üst dudağın daha aşağıya inmesini sağlar, böylece diş etleri daha az görünür hale gelir. Ancak bu uygulama, dudak-burun mesafesini bir miktar uzun gösterebilir. Kusursuz ve çekici bir gülüşe sahip olmak artık mümkün!

Nefertiti Botoksu

Nefertiti Botoksu, boyun bölgesinin daha uzun ve çene hattının daha keskin görünmesini sağlayan bir işlemdir. İsmi, Mısır döneminden gelmektedir. Nefertiti, uzun boyun ve keskin çene hattına sahip olmasıyla ünlü bir kraliçedir. Bu işlem, çene ve boyun hatlarının yeniden yapılandırılmasını sağlamaktadır. Özellikle yaşlandıkça belirginleşen platisma kaslarının boyun derisine yapışık olması nedeniyle boyunda oluşan bant görünümünü gidermek için kullanılır. Bu bantlar giderilirken aynı zamanda boyundaki kırışıklıklar da azaltılmış olur.

El ve Ayak Terlemesi Botoksu

El ve ayak terlemesi, sıkıntılı bir durum olabilir ve sosyal hayatta zorluklara neden olabilir. El ve ayak botoksu, terlemeyi azaltmak için kullanılan bir yöntemdir. Uygulama, el içi ve ayak tabanına ince bir iğne kullanılarak yüzeysel botoks enjeksiyonu ile gerçekleştirilir.

Denizli Botoks Fiyatı Nedir?

Botoks fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan botoks markası gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.