İller

Çanakkale Jawline Dolgusu

blank

Çanakkale Jawline Dolgusu, Çanakkale Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline, diğer adıyla çene dolgusu; yüzün yanında bulunan çene çizgisinin belirginleşmesini sağlayan bir estetik uygulamadır. Çenenin ucundan kulağa kadar uzanan, çenenin köşesinden çene ucuna kadar olan alana yapılan dolgu uygulaması ile çene çizgisine ve çenenin uç kısmına hacim kazandırılır. Jawline işlemi ile kişinin yüz hatlarına ve çene yapısına istenilen şekil verilir. Bu sayede yüzün daha estetik görünmesi sağlanır.

Çanakkale Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Hangi Durumlarda Gereklidir?

Kişilerin fiziksel özellikleri ve yüz yapıları değişken olduğundan, estetik uygulamalar da bu farklılıklara göre değişkenlik gösterir. Çene dolgusu da kişinin çene yapısına bağlı olarak farklı ihtiyaçlar doğurur. Çene dolgusu gerektiren durumlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Çenenin ucunda derin çukurlar ya da gamzeler olanlar
  • Küçük bir çene yapısına sahip olanlar
  • Çenenin daha belirgin olmasını isteyenler
  • Çene sarkmalarını düzeltmek isteyenler
  • Çene orantısızlığı ve geride kalması
  • Keskin olmayan çene hattı
  • Asimetrik görünüm
  • Yüzle uyumsuz çene yapısı
  • Travmatik durumlar ya da genetik bozukluklar sonucu oluşan istenmeyen durumlar

Çene dolgusu işlemi nadiren istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Ancak, hamile veya emziren kadınlarda çene dolgusu uygulanması sakıncalıdır. Dolgu işlemi öncesinde, kişinin uygun olup olmadığı bir uzman tarafından belirlenmelidir.

Jawline Dolgusu Ağrılı Mıdır?

Çene dolgusu (jawline) uygulaması, diğer estetik işlemlerde olduğu gibi kişinin sahip olduğu özelliklere ve uygulamayı yapan uzmana ve kullanılan teknik yöntemlere göre acı hissiyatı değişebilir. Anestezi gerektirmeyen çene dolgusu işlemi, enjeksiyon yapılacak olan alanların yaklaşık 15-20 dakikada tamamlanmasıyla sonlandırılır. Çoğunlukla ağrısız ve acısız bir işlem olarak kabul edilen çene dolgusu estetiği sırasında, kişiye anestezik etkili bir krem uygulanarak işlem sırasında ağrı ve acı hissi engellenir. Ancak çene dolgusu işlemi her zaman ağrısız olmayabilir ve bu durum kişiden kişiye değişebilir.

Çanakkale Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.