İller

Çanakkale Dudak Dolgusu

blank

Çanakkale Dudak Dolgusu, Çanakkale Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu, günümüzde en sık yapılan dolgu işlemlerinden biridir ve özellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Bu işlem cerrahi olmayıp ağrısız ve acısızdır ve uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır. Kesi ya da kanama riski olmadığı için dakikalar içinde muayene şartlarında gerçekleştirilebilir. İşlem sırasında hyalüronik asit adı verilen bir dolgu maddesi kullanılır ve dudakların şekillenmesinde ana etken maddedir. İşlem sonrasında dudaklar şekillenirken dokular onarılır ve cilt daha pürüzsüz hale gelir. Dolayısıyla doğal bir görünüm elde edilir. Dudak dolgusu işlemi dudakların görünümünü değiştirir ve güzelleştirir. Ancak her dolgu işleminde olduğu gibi, dudak dolgusu da sonsuza kadar kalıcı değildir ve kalıcılık süresi dolgu kalitesi, doktorun uzmanlığı ve hastanın dudak yapısına göre değişkenlik gösterebilir. İşlem sonrasında dudaklarda yaklaşık bir yıla kadar kalıcılık sağlanabilir ve özel maddeler kullanılarak bu süre 5 yıla kadar uzatılabilir. Hyalüronik asit cildin nemli kalmasına ve gençleşmesine katkı sağlar ve dudak dolgusu işlemlerinde kullanılarak istenilen hacimli dudaklara sahip olunmasını sağlar. Ancak her sağlık işleminde olduğu gibi, hyalüronik asit uygulaması öncesinde bir alerji söz konusuysa, doktor bilgilendirilmelidir.

Çanakkale Dudak Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Çeşitleri Nelerdir?

Eros Dudak Dolgusu, üst dudağa şekil vermek için kullanılır ve dudağı yukarıya doğru kıvrılır.

Afrodit Dudak Dolgusu, günümüzde en popüler dudak dolgusu türlerinden biridir ve daha dolgun bir görünüm için kullanılır.

Hera Dudak Dolgusu, yüzün simetrisini sağlamak için yapılan bir dolgu işlemidir ve altın oranı tercih edenler için uygundur.

Venüs Dudak Dolgusu, daha doğal bir görünüm için altın oran göz önünde bulundurularak yapılan bir dolgu türüdür.

Rus Dudak Dolgusu, burun ile dudak arasındaki mesafeyi kısaltır ve dudağı yukarı doğru kıvırır.

Fransız Dudak Dolgusu ise üst dudağın yay şeklinde olmasını sağlar.

Dudak Dolgusu Sonrası Şişlik Olur mu?

Evet, dudak dolgusu sonrası geçici olarak şişlik, kızarıklık ve hatta morluk oluşması oldukça normaldir. Bu durum genellikle 3 gün içinde geçer ve sonrasında dudaklarınız tamamen doğal görünümüne kavuşabilir. Dolgu yapılan bölgeyi darbeden koruyarak herhangi bir komplikasyon riskini azaltabilirsiniz.

Çanakkale Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Dudak dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.