İller

Çanakkale Burun Dolgusu

blank

Çanakkale Burun Dolgusu, Çanakkale Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, cerrahi müdahale gerektirmeyen bir burun estetiği türüdür. Bu uygulama sayesinde burun bölgesinde estetik düzeltmeler, kesik ve dikiş olmadan gerçekleştirilir. Cilt altına dolgu malzemeleri enjekte edilerek gerçekleştirilen bu uygulamada genellikle hyalüronik asit kullanılır.

Hyalüronik asit, yüz dolgularında sıkça kullanılan bir maddedir. Dudaklar, nazolabial çizgiler ve yanaklarda da bu madde kullanılarak dolgu işlemi yapılabilir. Burun dolgusu sayesinde, likit rinoplasti tekniği kullanılarak burundaki eğrilikler ve asimetrik yapılar düzeltilir. Ayrıca burun ucunda düşüklük varsa bu da burun ucu dolgusu ile giderilebilir. Burun dolgusu, kişilerin burun bölgesindeki şekil bozukluklarını gidermek için pratik ve etkili bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Çanakkale Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusu Nedir?

Burun dolgusu, uygun olan burunlarda hyalüronik asit enjeksiyonuyla mevcut şekil bozukluklarının düzeltilmesi için yapılan bir ameliyatsız burun estetiği işlemidir. Ancak bazı insanların burun yapıları, dolgu için uygun olmayabilir. Burunda aşırı şekil bozuklukları ve burun hacminin azaltılması gerekiyorsa, bu durumda burun estetiği ameliyatı gereklidir ve dolgu işlemi ile bu sorunlar çözülemez. Ayrıca burun derisinin, kıkırdak ve kemik yapısının uygun olması gerekmektedir.

Kimlere Burun Dolgusu Uygulanır?

Ameliyatsız burun estetiği, farklı şikayetlerle gelen hastalara uygulanabilir. Bu yöntemle burun bölgesindeki çeşitli görünümler düzeltilebilir. Bunlar arasında burun sırtında eğrilik, küçük veya büyük bir kemer görünümü, burun ucunun düşük veya aşağı sarkık olması gibi şikayetler yer alır. Kıkırdak kullanılarak yapılan burun estetiği ameliyatlarında kıkırdak yerine dolgu enjeksiyonu yapılabilir. Bu sayede kıkırdak görevi gören dolgu, şekil bozukluklarını giderir. Dolgu işlemi yapılırken kişinin yüz yapısı ve cinsiyeti göz önünde bulundurulur. Burun üst kısmındaki kemerin ortadan kaldırılması için kemerin başlangıç ve bitiş noktaları arasına dolgu enjekte edilir. Burunda eğrilik varsa, bu sorun dolgu enjeksiyonuyla giderilebilir. Daha önce birkaç kez burun ameliyatı geçirmiş ancak arzu ettiği sonucu alamamış kişiler de burun dolgusu ile şekil bozukluklarını düzeltebilirler.

Çanakkale Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.