İller

Bursa Dudak Dolgusu

blank

Bursa Dudak Dolgusu, Bursa Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu, estetik dolgu işlemlerinden biridir. Bu işlem ameliyatsız bir estetik tedavi yöntemidir. Etkisi geçicidir fakat işlemin kısa sürede, ağrısız uygulanması ve tekrar edilebilir olması dudak dolgusu tedavisini popüler hale getirir. Bu işlem sayesinde dudaklar dolgunlaşır, dudak sınırları belirginleşir ve dudaklar daha simetrik bir görünüme sahip olur. Hyaluronik asit içerikli dolgu maddeleri kullanılarak gerçekleştirilen işlem sayesinde doğal bir görünüm elde edilebilir. Hacim kazanan dudaklar sayesinde kadınlar daha mutlu ve kendilerine güvenli hissederler. Dolgun dudaklar daha genç bir görünüm sağlar ve gülüş estetiğine katkıda bulunur. Yaşlandıkça, dudaklar incelir, nem kaybeder ve kırışıklıklar artar. Bu durumdan rahatsız olan kişiler, dolgu yöntemiyle daha kozmetik bir görünüme sahip olabilirler.

Bursa Dudak Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudağa dolgu yapmak bir uzmanlık ve beceri gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle, işlemi gerçekleştirecek hekimin dudak anatomisine hakim olması önemlidir. Dudak dolgusu yaptırmak isteyen kişiler öncelikle Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzman bir doktor tarafından muayene edilmelidir. Muayene sonucunda, doktorun tavsiyeleri ile hastanın istekleri birlikte değerlendirilerek, dudak dolgusu yapılacak bölgeler belirlenir. İşlem öncesinde, dudağa lokal anestezik krem sürülerek uyuşma sağlanır. Bu sayede işlem sırasında ağrı veya acı hissedilmez. Daha sonra dolgu maddesi ince uçlu bir iğne yardımıyla dudak derisi altına enjekte edilir. Cerrahi bir operasyon olmadığı için işlem kısa sürer ve hemen etkisi görülür. Ne kadar dolgu malzemesi kullanılırsa, dudak o kadar dolgun olur.

Dudak Dolgusu Kalıcı Mıdır?

Dudak dolgusu işlemi, dudaklara kalıcı bir şekil vermek için değil, geçici olarak hacim kazandırmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu nedenle, kullanılan dolgu malzemeleri zamanla vücut tarafından emilerek kaybolur ve ömür boyu kalıcı bir sonuç sağlamaz. Dolgunun dudakta kalma süresi, kullanılan dolgu malzemesinin türüne, miktarına, dudağın yapısına, nem oranına ve dolgunun vücuttan emilim hızına bağlı olarak değişir. Genellikle, dudak dolgusu kalıcılık süresi bir yıl kadar olabilir.

Bursa Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Dudak dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.