İller

Bursa Burun Dolgusu

blank

Bursa Burun Dolgusu, Bursa Burun Dolgusu Fiyatları

Burun Dolgusu; Günümüzde ameliyatsız medikal estetik operasyonlar daha fazla tercih ediliyor. Ameliyat olmaktan çekinen ve kaygı duyan hastalar bu doğrultuda cerrahi müdahale gerektirmeyen işlemler ile şekilsel bozukluklarını gidermeyi tercih ediyorlar. En çok tercih edilen medikal estetik operasyonların başında burun dolgusu geliyor. Burundaki şekil bozuklukları düzeltmek ve yüz hatları ile uyum sağlamak amacıyla dolgu malzemeleri kullanılır.

Bursa Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Burun dolgusu işlemi sırasında, burun çevresine herhangi bir kesi ya da dikiş atılmadığı için, işlem profesyonelce gerçekleştirilir. Burun estetiği ameliyatı, şekilsel bozuklukları düzeltmek için yapılır ve bu işlemden önce hastaya lokal anestezi veya anestezik krem uygulanır. Bu sayede hastanın ağrı veya acı hissetmesi engellenir. İlk olarak, hastanın yüz hatları ve burun şekli detaylı bir şekilde analiz edilir ve daha sonra plana uygun bir dolgu malzemesi kullanılır.

Cilde uyumlu hazırlanan dolgu malzemeleri kullanılarak, kısa sürede ağrı ve acı hissetmeden güzel bir burun şekline sahip olmak mümkündür. Burun dolgusu malzemesi olarak hyaluronik asit enjeksiyonu kullanılarak, burun yüzeyine uygulanır. Burun estetiği için deneyimli bir uzmandan destek almak, olumlu sonuçlar doğurur.

Burun dolgusu kalıcı mıdır?

Burun dolgusu kalıcı değildir ve kişiden kişiye değişebilen etkileri ortalama 16 ila 18 ay arasında sürer. Dolgu malzemesinin erimesiyle birlikte burun eski haline döner. Burun dolgusu, burun estetiği ameliyatının provası olarak düşünülebilir ve sonrasında tekrar dolgu yaptırılabilir veya ameliyat edilebilir.

Bursa Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.