İller

Bursa Botoks

blank

Bursa Botoks, Bursa Botoks Fiyatları

Botoks, estetik alanda yüz ve alındaki kırışıklıkların azaltılması ve aşırı terleme probleminin tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Mimik kaslarının hareketlerini azaltarak bu problemlerin giderilmesine yardımcı olur.

Yüzünüze genç ve canlı bir görünüm kazandırmak için botoks uygulaması oldukça uygun bir seçenektir. Yaşlılık belirtilerinden kurtulmanıza ve daha taze bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.

Günlük hayatınızın konforlu bir şekilde sürdürülebilmesi için son derece kolay ve acısız bir işlem olan botoks, yüzünüzde herhangi bir iz bırakmaz. Doğal ve tazelenmiş bir görünümle hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bursa Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botoks Nasıl Yapılır?

Botoks uygulaması, göz çevresinde kaz ayağı dediğimiz çizgiler, ağız çevresindeki dikey çizgiler ve alın bölgesindeki yatay çizgiler gibi zamanla yerleşik hale gelen dinamik çizgilerin tedavisi için kullanılmaktadır.

Bu çizgiler, kişinin mimiklerini değiştirerek dışarıdan farklı ve kalıcı bir ifade yaratır. Bu da kişinin kendini rahatsız hissetmesine veya olumsuz algılanmasına neden olabilir. Botoks uygulaması, yüzdeki bu mimik kaslarının hareketini zayıflatır ve hatta geçici olarak durdurabilir.

Kasların hareketlerinin zayıflamasıyla birlikte, geçmişte oluşan kırışıklıklar azalır veya tamamen ortadan kalkar. Bu işlem, uzman bir doktor tarafından yapılmalıdır ve kişinin özellikleri, ihtiyaçları ve sağlık durumu dikkate alınarak uygun bir şekilde planlanmalıdır.

Botoks Hangi Bölgelere Yapılır?

Botoks, belirli kas hastalıklarının yanı sıra kozmetik amaçlarla da kullanılan bir ilaçtır. Hangi alanlara yapılacağına gelince, botoks uygulaması yapılabilecek alanlar şunlardır,

  • Göz çevresindeki kırışıklıklar
  • Yüz bölgesindeki kırışıkların giderilmesi
  • Alın, şakak bölgesinde meydana gelen çizgilenmelerin azaltılması veya giderilmesi
  • Kaş düşüklüklerinin azaltılması ve kaldırılması
  • Terleme sorununa botoks işlemi ile el, ayak ve koltuk altı terleme tedavisinde

Bursa Botoks Fiyatı Nedir?

Botoks fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan botoks markası gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.