İller

Antalya Jawline Dolgusu

blank

Antalya Jawline Dolgusu, Antalya Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline veya çenesinin görünümünden memnun olmayan bireyler, bu bölgeye hacim eklemek için bir çözüm arayışına girebilirler. Jawline dolgusu, cerrahi işlem gerektirmeyen bir seçenek olarak, bu amaçla kullanılabilir. Genetik faktörler ve yaşlanma, çene bölgesinde yumuşak görünümlü bir jawline yaratmakta zorluk çıkarabilir. Çene dolgusu ise, özellikle profilinize simetri, karakter, denge ve hacim kazandırmak için uygulanabilir. Cilt altına enjekte edilen hyaluronik asit ve kolajen gibi maddeler, çene bölgesinde hacim artışına yol açar. Bunun yanı sıra, dolgu işlemi çevredeki sarkmaları, sarkık cilt ve kemik kaybının görünümünü de azaltabilir.

Antalya Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgusu Hangi Amaçlarla Kullanılır?

  • Yaşa bağlı alt yüz hacim kaybının etkilerini azaltmak
  • Daha oval bir jawline hattı oluşturmak
  • Gıdı görünümünü azaltmak
  • Çene ve jawline’a daha keskin bir görünüm kazandırmak
  • Asimetrik çeneyi dengelemek
  • Jawline hattını güçlendirmek ve yüzde orantı sağlamak
  • Yüze güçlü bir karakter katmak

Jawline Dolgusu Acıtır Mı?

Jawline dolgusu enjeksiyonu, kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte bazı kişilerde hafif bir rahatsızlık hissi yaratabilir. Ancak ağrı konusunda endişeleriniz varsa, önceden doktorunuzla konuşmanız faydalı olacaktır. Herhangi bir dolgu enjeksiyonu yapmadan önce, doktorunuz bölgeyi topikal bir krem veya başka bir lokal anesteziyle uyuşturabilir. Deneyimli bir doktor tarafından yapılan jawline dolgusu işlemi tamamen güvenlidir. Her enjeksiyon sırasında hafif bir baskı veya garip bir his hissedebilirsiniz, ancak bunun ötesinde herhangi bir şiddetli ağrı hissetmeniz mümkün değildir.

Antalya Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.