İller

Antalya Botoks

blank

Antalya Botoks, Antalya Botoks Fiyatları

Botoks, elde edilen sonuçlar nedeniyle kozmetik uygulamalarda sıklıkla tercih edilen minimal miktarlarda kullanılan ve yan etki riski düşüktür. İşlem sırasında, yüzün belirli bölgelerine küçük bir enjektörle belirli miktarlarda botulinum toksini uygulanır ve aşırı kasılan kas ve kas gruplarında geçici bir güçsüzlük yaratarak etki gösterir. Bu etki yaklaşık 4-6 ay sürer ve tekrarlanan uygulamalarla tedavinin etkinliği artar. Botoks yılda ortalama 2-3 kez uygulanabilir ve işlem güvenlidir ve kolaydır.

Botox Hangi Bölgelere Uygulanır?

  • Göz çevresindeki kırışıklıklar,
  • Alın ve kaş arasındaki mimik kırışıklıkları,
  • Dudak çevresindeki kırışıklıklar,
  • Boyun bölgesindeki kırışıklıklar,
  • Burun-altı ve ağız kenarındaki nazolabial çizgiler,
  • Dudak kenarından çene hattına doğru inen çizgiler,
  • Yanak sarkmaları,
  • Kaş kaldırma ve koltukaltı,
  • Avuç içi ve ayak tabanındaki terleme tedavilerinde kullanılır.

Antalya Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botox Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Botox uygulamasının etkisi belirli bir süre sonra azalmaya başlar ve genellikle 4-6 ay sonra tamamen kaybolur. Bu nedenle, istenen sonucun korunması için düzenli aralıklarla botoks seanslarına devam edilmelidir. Ancak bu aralık, kişinin kas yapısına, yaşına ve daha önce yaptırdığı botoks seans sayısına göre farklılık gösterir. Botoks seansları arttıkça kaslar zayıflar ve daha az bir dozla aynı etki elde edilebilir.

Botoks Riskli Bir Uygulama Mıdır?

Botoks uygulamalarının herhangi bir riski bulunmamaktadır ancak hamileler için uygun değildir. İğne batış yerinde birkaç gün süren morarmalar oluşabilir. Botoks uygulaması kansere sebep olmaz veya bağımlılık yapmaz. Ayrıca, uygulama sırasında kasları eritmez sadece geçici olarak etkiler. Bu nedenle, bu tür yanlış inançlara inanmamak önemlidir. Botoks uygulaması mutlaka uzman bir hekim tarafından yapılması gerekmektedir.

Antalya Botoks Fiyatı Nedir?

Botoks fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan botoks markası gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.