İller

Ankara Jawline Dolgusu

blank

Ankara Jawline Dolgusu, Ankara Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline dolgusu, yüz hatlarını belirginleştirmek ve daha estetik hale getirmek için yapılan bir uygulamadır. Jawline dolgusu, yanaklara hacim katmak, bu bölge ile çene hattı arasında belirgin bir ayrım yaratmak isteyen kişilere uygulanabilir. Yanaklara hacim kazandırarak, yüze daha dolgun bir görünüm verir ve kişinin yüz hatlarını daha belirgin hale getirir. Bu uygulama aynı zamanda elmacık kemiklerine daha keskin bir görünüm sağlar. Asimetrik yüz hatlarına sahip olan kişilerde de elmas şeklindeki yüz dolgusu tercih edilebilir. Ciltte oluşan sarkma, kırışıklık, dalgalanma gibi etkiler yine jawline dolgusu ile azaltılabilir. Jawline dolgusu sayesinde kırışıklıklar azalır, uygulanan bölgeye bir dolgunluk gelir ve ince çizgiler yumuşar. Böylece incelmiş ve sarkmış cilt yapısı daha hacimli hale gelir.

Ankara Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgusu Uygulaması Sırasında Neler Olur?

Jawline dolgusu uygulaması sırasında, öncelikle yüz hatlarını belirlemek için çene hattı, çene ucundaki kemik ve yanak bölgesi dikkate alınır. Daha sonra, enjekte edilecek dolgu maddesi belirlenir ve lokal anestezi uygulanır. Ardından, dolgu maddesi ince bir iğne yardımıyla belirli noktalara enjekte edilir. Uygulama, yaklaşık 20-30 dakika sürer ve ağrısızdır.

Jawline Dolgusu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jawline dolgusu sonrası, ilk birkaç gün şişlik ve hafif ağrılar olabilir. Bu durum, genellikle kendiliğinden geçer. Ayrıca, enjeksiyon bölgesinde morarma görülebilir. Dolgu maddesi, uygulandıktan sonra birkaç gün boyunca dokunulmamalıdır. Ayrıca, güneş ışınlarından korunmak için birkaç gün boyunca direk güneş ışığından kaçınılmalıdır.

Jawline Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Jawline dolgusu etkisi, kullanılan dolgu maddesine bağlı olarak değişebilir. Hyaluronik asit dolgu maddesi genellikle 12-18 ay arasında etkili olurken, kalsiyum hidroksiapatit dolgu maddesi 12-18 ay arasında etkili olabilir. Dolgu maddesinin etkisi, kişinin yaşına, cilt tipine ve metabolizmasına bağlı olarak değişebilir.

Jawline Dolgusu Riskleri Nelerdir?

Jawline dolgusu, genellikle güvenli bir uygulamadır. Ancak, enjeksiyon bölgesinde enfeksiyon veya kanama gibi komplikasyonlar görülebilir. Ayrıca, dolgu maddesi alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu nedenle, jawline dolgusu yaptırmadan önce mutlaka bir dermatolog veya plastik cerrahla görüşmek gerekir.

Ankara Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.