İller

Ankara Dudak Dolgusu

blank

Ankara Dudak Dolgusu, Ankara Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu ile dudak büyütme, genel olarak üst ve alt dudakların görünümünü ve şeklini iyileştirmek için yapılan bir tıbbi uygulamadır. Bazı kişilerin dudaklarının pembe bölgesi diğerlerine göre daha ince hatta bazen neredeyse görünmez olabilir. Bu tür dudaklar, dudak kalemi ve makyaj teknikleri kullanılarak kalınlaştırılmaya çalışılsa bile, genellikle tatmin edici sonuçlar vermez. Dudak büyütme işlemi, dudağın orta bölgesine dolgunluk ve hacim kazandırmak amacıyla yapılan bir dolgu uygulamasıdır.

Ankara Dudak Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Sürer?

Dudak dolgusu işlemi, genel anestezi veya cerrahi müdahale gerektirmediği için oldukça kısa sürede tamamlanabilir. Enjektörler aracılığıyla deri altına dolgu malzemeleri uygulanır. Dudakların ne kadar dolgun olması isteniyorsa, o miktarda dolgu malzemesi kullanılır. Kullanılan dolgu malzemesinin hacmi, işlemin süresini etkileyebilir. İşlem sonrasında normal günlük yaşama hemen geri dönmek mümkündür. Hastanede yatış veya dinlenme gerektirmez. Ancak, aynı anda diğer dolgu işlemleri veya cerrahi estetik müdahaleler yapılacaksa süre uzayabilir. Doğal görünümlü bir sonuç elde etmek için, dudak dolgusu işlemi birkaç seansta kademeli olarak yapılabilir.

Dudak Dolgusu Zararlı mı?

Dudak dolgusu yaptırmak zararlı mıdır? İşlem, vücudun doğal maddeleri kullanılarak yapıldığından dolayı zararlı değildir. Ancak işlemin doğru ellerde ve uzman hekim tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. İğne kullanıldığı için işlem sırasında dudaklarda geçici bir kızarıklık görülebilir. Eğer tecrübesiz bir doktor tarafından yapılırsa, dudaklar doğal olmayan, aşırı büyük veya biçimsiz görünebilir. Güvenilir olmayan kliniklerde yapılan dolgu işlemlerinden sonra bazı yan etkiler görülebilir. Bu yan etkiler arasında uzun süreli şişlik, kızarıklık, enfeksiyon gibi ciddi durumlar yer alabilir. Bu nedenle, böyle bir durumda hemen bir sağlık kuruluşuna başvurmak önemlidir.

Ankara Dudak Dolgusu Fiyatı Nedir?

Dudak dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.