İller

Ankara Burun Dolgusu

blank

Ankara Burun Dolgusu, Ankara Burun Dolgusu Fiyatları

Burun Dolgusu; burnunun genel görüntüsünden memnun olmayan kişiler için, ufak müdahalelerin yeterli olabileceği, cerrahi olmayan bir estetik yöntemdir. Kişinin şikayetçi olduğu probleme göre, burun dolgusu işlemi sonrasında burun şekil bozukluğu azalır, asimetrisi düzeltilir veya burun ucunun kaldırılması sağlanabilir.

Burun dolgusu, sağlık amaçlı değil, sadece estetik amaçlarla uygulanır. Eğer kişide kemik eğriliğinden kaynaklanan nefes alma zorluğu varsa, bu işlem bu sorunu ortadan kaldırmaz

Ankara Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Burun dolgusunun en büyük avantajı, buruna istenilen formun verilebilmesi için Rinoplasti (Burun estetiği ameliyatı) veya Tip Plasti (Burun ucu estetiği ameliyatı) gibi daha invaziv yöntemlere gerek kalmamasıdır. Kemikteki boşluklar doldurularak daha iyi bir profil görüntüsü sağlanabilir. Ayrıca burun ucundaki form bozuklukları belirli ölçülerde giderilebilir ve burun daha kalkık bir görünüm kazanabilir.

Burun Dolgusunun Etkisi Ne Kadar Sürer?

Burun dolgusu hyaluronik asit kullanılarak yapıldığında etkisi 12 ay ila 18 ay, yağ enjeksiyonu ile yapıldığında 2 ila 3 sene, kök hücre destekli yağ enjeksiyonu ile yapıldığında yaklaşık 5 sene sürer.

Ankara Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.