İller

Adana Jawline Dolgusu

blank

Adana Jawline Dolgusu, Adana Jawline Dolgusu Fiyatları

Jawline veya Çene Hattı Dolgusu olarak da bilinen bu işlem, çene hattına ve çene ucuna dolgu uygulaması yaparak yüzün daha estetik ve çekici görünmesini sağlar. Uygulama ile çene öne alınarak çene ve yüz arasındaki uyumsuzluk veya daha kilolu görüntü veren belirgin çene hatları ortadan kaldırılır. Ayrıca gıdı sorunu olan hastalarda da Focuslu ultrason (HiFU) gibi cihazlı işlemlerle birlikte uygulanarak gıdı sorunu çözülebilir. Bu işlemde hyaluronik asit veya kalsiyum hidroksiapatit içeren dolgular kullanılır.

Jawline Çene Hattı Dolgusu genellikle 12 ila 18 ay arasında kalıcılığa sahiptir. Hyaluronik asit dolgusu kullanıldığında, işlemden 3-4 gün sonra bol su içmek gerekebilir. Anestezik krem sonrası yapılan bu işlem sırasında minimum ağrı hissedilir ve işlem yaklaşık 15-20 dakika sürer. İşlem sonrası, sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.

Adana Jawline Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çene Dolgusu İçin Kaç CC Dolgu Kullanılması Gerekir?

Elmacık kemiği, nazolabial bölge, göz altı ve dudak dolgularında kullanılan 1 cc dolgu miktarı, çene dolgusu için yetersizdir. Çene dolgusunun etkili ve kalıcı olması için ilk seanstan itibaren 4 ila 5 cc dolgu miktarı uygulanmalıdır. Jawline operasyonu için en önemli faktör, bu yüksek dolgu miktarlarının kullanılmasıdır.

Çene Dolgusu Kalıcılığı ve İşlem Süresi

Çene dolgusu işlemi, ameliyatsız bir uygulama olduğu için oldukça kısa sürer ve hemen sonrasında günlük yaşama dönülebilir. Operasyondan sonra uygulama bölgesinde hafif kızarıklık ve şişlik meydana gelebilir ancak bunlar kısa süre içinde geçer. Yaklaşık 7-10 gün sonra ilk kontrol gerçekleştirilir ve dolgunun etkisi yaklaşık 3-4 gün içinde tam olarak ortaya çıkar. Çene dolgusu sonrası, günlük aktivitelere hemen devam edilebilir.

Adana Jawline Dolgusu Fiyatı Nedir?

Jawline dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.