İller

Adana Burun Dolgusu

blank

Adana Burun Dolgusu, Adana Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolgusu, temel olarak burun bölgesini şekillendirme amacıyla gerçekleştirilen bir medikal estetik uygulamasıdır. Bu işlemde, burun bölgesi uzman bir hekim tarafından değerlendirilerek, dolgu malzemesi kullanımı ile hastanın estetik açıdan istediği şekilde biçimlendirilmektedir. Uygulama, 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilen pratik bir enjeksiyon işlemi ile tamamlanabilmektedir. Bu işlem öncesinde lokal anestezi uygulanır ve acısız ve ağrısız bir uygulama haline getirilir.

Burun Dolgusu Hangi Sorunları Çözer?

Burun bölgesinde estetik problemler kişiden kişiye değişebilir. Ancak en yaygın görülen sorunlar burunun şekil ve büyüklüğüyle ilgilidir. Burun çıkıntısı, burun ucu düşüklüğü, burun sırtındaki çukurluklar, burun kanatlarındaki genişleme ve burun eğriliği gibi problemler bu bölgede sıkça görülen estetik problemlerdir. Bu nedenle, burun dolgusu uygulaması özellikle bu tür problemlerin çözümünde sıkça tercih edilmektedir. Ancak bazı durumlarda burun dolgusu yeterli sonucu vermez ve cerrahi müdahale gerektiren burun ameliyatı (rinoplasti) yapılması gerekir.

Adana Burun Dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hastalar Burun Dolgusundan Ne Beklemelidir?

Burun dolgusu uygulamalarında hastanın beklentisi, en uygun burun biçimini elde etmek ve estetik açıdan daha güzel bir görüntüye sahip olmak olmalıdır. Ancak burun dolgusu uygulamalarının sınırları ve müdahale edilebilecek problemler hekim tarafından belirlenmeli ve hastanın beklentileri de buna göre ayarlanmalıdır. Dolgu uygulaması yapılacak bölgenin anatomisi, hastanın kemik yapısı ve yüz özellikleri göz önünde bulundurularak uygulama planlanmalıdır. Bu nedenle, hastanın öncelikle hekimle detaylı bir görüşme yapması ve beklentilerini net bir şekilde ifade etmesi gerekmektedir.

Burun Dolgusunda Kullanılan Madde Nedir?

Burun dolgusu uygulamalarında kullanılan dolgu malzemesinin içeriği hakkında bilgi vermek gerekirse, tüm medikal estetik dolgu uygulamalarında insan vücuduna yabancı olmayan içerikler tercih edilmektedir. Bu nedenle burun dolgusu uygulamalarında da hyalüronik asit adı verilen bir malzeme kullanılmaktadır. Hyalüronik asit, su tutma kapasitesi yüksek bir polisakkarit olup, insan vücudunda zaten var olan ve vücut tarafından emilebilen bir maddedir.

Adana Burun Dolgusu Fiyatı Nedir?

Burun dolgusu fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan dolgu malzemesi gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.