İller

Adana Botoks

blank

Adana Botoks, Adana Botoks Fiyatları

Botoks, cerrahi olmayan bir kozmetik uygulama olarak yeni ve orta derecede kırışıklıkları gidermek için kullanılır. FDA tarafından 2002 yılında kozmetik dermatoloji için onaylanmıştır ve soğuk zincirde özel koşullar altında saklanır. Dünya genelinde en çok uygulanan estetik işlem olarak kabul edilir. Uygulama yatay çizgileri %95, dikey çizgileri ise %75’e kadar giderme potansiyeline sahiptir.

Yüzdeki kas hareketleri, mimiklerin oluşmasına ve ince kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olur. Cildin hücre üretimi azaldıkça, kollajen ve elastik lifler azaldığından, derinleşen yerleşik çizgiler oluşur. Stres, güneş etkisi, sigara, hava kirliliği, menopoz, çeşitli bağ dokusu hastalıkları ve düzensiz beslenme, yaşlanmayı kaçınılmaz hale getirir. Ancak botoks ile bu etkiler azaltılabilir ve geciktirilebilir.

Adana Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botoks Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Botoks, çeşitli bölgelerdeki kırışıklıkları ve düzensiz cilt görünümlerini tedavi etmek için kullanılan bir yöntemdir. Bu bölgeler arasında şunlar yer alır:

  • Alın bölgesindeki çizgiler
  • Kaş arasındaki çizgiler
  • Göz kenarındaki “kaz ayağı” olarak da bilinen çizgiler
  • Dudak çevresindeki çizgiler (sigara çizgileri olarak da bilinir)
  • Boyun çizgileri
  • Çenedeki düzensiz cilt görünümü
  • Burun ucunun kaldırılması

Ayrıca, botoks el, ayak ve koltuk altı terlemeleri ve migren ağrılarının tedavisinde de kullanılabilir.

Botoksun Etki Süresi Ne Kadar Sürer?

Botoks geçici bir işlemdir ve etki süresi kişinin kas gücüne ve kırışıklık yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Genellikle etkisi 4 ila 6 ay arasında sürer. Ancak, düzenli olarak botoks yaptıran kişilerde etki süresi daha da uzayabilir. Önemli bir nokta, botoks etkisi geçtikten sonra uygulama öncesi duruma geri dönüleceği ve herhangi bir kötü durumun oluşmayacağıdır.

Adana Botoks Fiyatı Nedir?

Botoks fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, işlemin yapılacağı klinik, doktorun tecrübesi ve kullanılan botoks markası gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.

Daha fazla Video ve
Önce sonra fotoğraf için Bizi takip edin.